Strona główna      |       Kontakt      |       Mapa serwisu
Newsletter

Nowości, informacje, koncerty wprost do twojej skrzynki e-mail. Zapisz się do bezpłatnego biuletynu informacyjnego.

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2018 - 11:03

KONCERT WIOSENNY

NADESZŁA WIOSNA

W pierwszym dniu astronomicznej wiosny o godzinie 17:00 Sala Koncertowa szkoły muzycznej w Sieradzu wypełniła się słuchaczami. Trzydzieścioro sześcioro uczniów klas pierwszych wszystkich specjalności wzięło udział w Koncercie Wiosennym. Dla wielu spośród tej gromadki był to pierwszy publiczny występ. Ale nie tylko dla nich. Na scenie - również po raz pierwszy - pojawili się rodzice naszych najmłodszych uczniów. Obecność najbliższych w tak ważnym momencie życia dla młodego artysty jest nie do przecenienia. Rodzice zapowiadali występ swoich pociech i jak się okazało dla wielu z nich było to wyzwanie. Zarówno dzieciom jak i ich rodzicom towarzyszyły spore emocje, ale też wiosenna pogoda ducha. Najważniejsze, że wszyscy wykonawcy byli zadowoleni ze swojej gry i ze sceny schodzili z poczuciem udanego występu. Wszystkie dzieci i ich „konferansjerzy” zostali obdarowani przez dyrektora Grześkowiaka cukierkami. Teraz czekamy z niecierpliwością na prawdziwie wiosenną pogodę.
www.nasze.fm/news,24616
sieradz.naszemiasto.pl/artykul/koncert-wiosenny-w-sieradzkiej-szkole-muzycznej-zdjecia,4055321,artgal,t,id,tm.html
www.sieradztomy.pl/2017/03/koncert-wiosenny-w-psm-i-stopnia.html
www.youtube.com/watch />


KONCERT WIOSENNY 2017


Wielkimi krokami zbliża się do nas długo wyczekiwana WIOSNA. Świadczą o tym nie tylko przylatujące jaskółki i bociany, kwitnące przebiśniegi i żonkile. W Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Sieradzu nadejście wiosny zwiastuje wzmożona aktywność uczniów pierwszej klasy. Ćwiczą więcej niż zwykle. Opanowują pamięciowo ulubione utwory. A to wszystko po to, aby w pierwszym dniu wiosny, który w 2017 roku przypada w poniedziałek 20 marca, dać koncert w Sali Koncertowej. Będzie to pierwsza publiczna prezentacja wyników wielomiesięcznej pracy młodych adeptów sztuki muzycznej.
KONCERT WIOSENNY rozpocznie się o godzinie 17:00.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
WSTĘP WOLNY.www.sieradz.eu/pl/news/wiosenny-koncert
www.nasze.fm/news,24567
wroblew.pl/index.php /> sieradz.naszemiasto.pl/artykul/koncert-wiosenny-w-szkole-muzycznej-zapowiedz,4051518,art,t,id,tm.html

KONCERT WIOSENNY 2016

W dniu 21 marca 2016 roku, czyli pierwszego dnia astronomicznej wiosny w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Sieradzu odbył się KONCERT WIOSENNY w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Koncert zgromadził wierną publiczność pierwszaków - rodziców i dziadków najmłodszych adeptów, którzy gromko oklaskiwali bardzo udane występy młodych muzyków. Dla niektórych uczniów był to drugi publiczny występ, a kilkoro z nich mogło się już pochwalić zdobyciem laurów na konkursach ogólnopolskich, które odbyły się w drugim półroczu bieżącego roku szkolnego. Nie obyło się bez niespodzianek. Każdy występ został nagrodzony przez dyrektora Andrzeja Grześkowiaka wielkanocnym, czekoladowym zającem.

youtu.be/vWzDUQ3isBk
www.nasze.fm/news,21336
sieradz.com.pl/zdjecia/sieradz/200736,koncert-wiosenny-psm.html
sieradzkatvmedia.com/watchnews/watchnews1536.html


KONCERT WIOSENNY 2017

KONCERT WIOSENNY 2016Projekt i realizacja VEGA.NET.PL
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
98 - 200 Sieradz | ul. Jana Pawła II 48
tel/fax +48 43 / 827 - 17 - 97
E-mail: psms@poczta.onet.pl | sekretariat@psmsieradz.pl
Internet: www.psmsieradz.pl