Strona główna      |       Kontakt      |       Mapa serwisu
Newsletter

Nowości, informacje, koncerty wprost do twojej skrzynki e-mail. Zapisz się do bezpłatnego biuletynu informacyjnego.

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2019 - 11:50

Międzynarodowy Dzień Muzyki

Hommage à Charles Aznavour

Nie dla wszystkich chętnych wystarczyło miejsca w sali koncertowej PSM I st. w Sieradzu podczas koncertu z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Część słuchaczy uczestniczyła w koncercie zajmując miejsca w foyer i oglądając transmisję w telewizorze.
Dziś dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Charles'a Aznavoura. Mistrz zmarł w swoim domu w Alpilles w wieku 94 lat.
Artyści oddali hołd nestorowi francuskiej piosenki dedykując koncert pamięci Aznavoura. Nie mogło być inaczej, wszak Charles Aznavour jest dla Chrisa Schittulli`ego, wokalisty dzisiejszego koncertu, najważniejszym wykonawcą i twórcą piosenek znad Sekwany.
Chris, któremu akompaniował znakomity polski pianista jazzowy Bogdan Hołownia rozpoczął koncert od wielkiego przeboju Aznavoura La Bohème. Muzycy serwowali sieradzkiej publiczności wiele piosenek francuskich, ale także polskich z francuskim tekstem. Oprócz szlagierów Edith Piaf, Yves`a Montand`a, Gilbert`a Bécaud czy Michel`a Legrand`a Mieliśmy okazję wysłuchać nowych wersji utworów Wasowskiego i Przybory, Agnieszki Osieckiej i Jacka Cygana.
Do wspólnego śpiewania, początkowo trochę nieśmiało, ale z czasem coraz odważniej włączała się zgromadzona publiczność.
Na uwagę zasługiwał subtelny i bardzo wysmakowany akompaniament Bogdana Hołowni, który otrzymywał gromkie brawa po każdej solówce.
Dziewięćdziesiąt minut koncertu minęło nie wiadomo kiedy. Artyści kilkakrotnie bisowali. Owacjom nie było końca.
Organizatorem uroczystego koncertu z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki było Towarzystwo Muzyczne FERMATA i Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu. Urząd Miasta wsparł finansowo przedsięwzięcie w ramach Zadania nr 4 – WZBOGACANIE ŻYCIA KULTURALNEGO SIERADZA POPRZEZ IMPREZY O CHARAKTERZE ŚRODOWISKOWYM, LOKALNYM, LUB PONADLOKALNYM.www.youtube.com/watch /> www.nasze.fm/news,29808
www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8808-w-hodzie-aznavourowi
esi24.net/wiadomosci-pabianice/wydarzenia/w-holdzie-aznavour-owi
sieradz.com.pl/wiadomosci/sieradz/8073,dzien-muzyki-w-psm.html
infotydzien.info/index.php />
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI 2018

Każdego roku Towarzystwo Muzyczne FERMATA wraz z Państwową Szkołą Muzyczną I st. w Sieradzu zapraszają w dniu 1 października mieszkańców grodu nad Wartą na wyjątkowy koncert. Powodem, dla którego sala koncertowa szkoły muzycznej wypełnia się po brzegi słuchaczami jest obchodzony w tym dniu Międzynarodowy Dzień Muzyki. To za sprawą Międzynarodowej Rady Muzyki (IMC) działającej przy UNESCO z inicjatywy światowej sławy skrzypka i dyrygenta Yehudiego Menuhina w roku 1975 dzień 1 października ustanowiono muzycznym świętem. Celem przyświecającym pomysłodawcom było pokazanie piękna muzyki oraz jakie dobro i siłę ona w sobie kryje. Międzynarodowy Dzień Muzyki jest okazją do promowania muzyków i ciekawych projektów muzycznych.
Nie inaczej będzie w tym roku. Usłyszymy duet wyjątkowy. To spotkanie dwóch osobowości o niespotykanej wrażliwości muzycznej i charyzmie, Chrisa Schittulli, francuskiego wokalisty i Bogdana Hołowni, polskiego pianisty jazzowego.
Artyści sięgają po utwory z kanonu wielkich polskich piosenek Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Władysława Szpilmana Agnieszki Osieckiej czy Henryka Warsa interpretowanych po francusku oraz niezapomnianych piosenek francuskich Edith Piaf, Charles Trenet, Yves Montand, Gilbert Bécaud czy Michel Legrand.
Wysmakowana i subtelna aranżacja, wyjątkowe warunki głosowe Chrisa i mistrzowska interpretacja utworów przez Bogdana dają niezwykły, nowy przekaz piosenek. Wszystkie elementy układają się w harmonijną całość tworząc wspaniałą, niepowtarzalną i intymną atmosferę, zabierając odbiorów w muzyczną podróż po Francji i Polsce.
Chris SCHITTULLI – ambasador francuskiej piosenki w Polsce i polskiej po francusku.
Francuz o włoskich korzeniach pochodzący z Grenoble. Dla swojej żony Polki przeprowadził się z Francji do Warszawy, gdzie obecnie mieszka i rozwija swoją karierę muzyczną.
Spotkanie z Jackiem Cyganem i Bogdanem Hołownią zapoczątkowało u Chrisa etap fascynacji polską piosenką. Tak rozpoczęła się przygoda z tłumaczeniem tekstów polskich twórców i mistrzów, które dotąd nie doczekały się wersji francuskich.
Bogdan HOŁOWNIA – jeden z najwrażliwszych polskich pianistów jazzowych.
Pochodzi z Torunia. W latach 1985-1988 studiował muzykę w kwartecie Jana Ptaszyna Wróblewskiego, legendarnego wspaniałego mistrza i nauczyciela. W latach 1990-1993 studiował w Berklee College of Music w Bostonie (USA) u profesora Raya Santisiego i Grega Hopkinsa.
W marcu 2001 otrzymał nagrodę Fryderyka w kategorii Jazzowy Album Roku za solową płytę Don’t Ask Why - piano solo. Został również laureatem Grand Prix Jazz Melomani w 2002 roku w kategorii artysta roku. Bogdan gra w swoim trio o nazwie L.A. Trio. Grywa również z El Jazz Quintetem. Akompaniuje Joannie Trzepiecińskiej, Lorze Szafran, Magdzie Umer, Adze Zaryan, Dorocie Miśkiewicz i innym.

Organizatorem Międzynarodowego Dnia Muzyki jest Towarzystwo Muzyczne FERMATA w Sieradzu. Współorganizatorem jest Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu. Jak zwykle przedsięwzięcie finansowo wspiera Urząd Miasta Sieradza.
Regionalna rozgłośnia radiowa NASZE RADIO podjęła się patronatu medialnego.

Koncert odbędzie się 1 października 2018 r (poniedziałek) o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu przy ul. Jana Pawła II 48. Bezpłatne wejściówki można odebrać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Liczba miejsc ograniczona.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.


www.nasze.fm/news,29787
www.sieradz.eu/pl/wydarzenie/mi%C4%99dzynarodowy-dzie%C5%84-muzyki-1
esi24.net/wiadomosci-pabianice/wydarzenia/zaproszenie-miedzynarodowy-dzien-muzyki-smaki-francji-i-polski
pl-pl.facebook.com/CentrumInformacjiKulturalnejWSieradzu/posts/1565601863568710:0?__xts__%5B0%5D=68.ARBtMLA3bl0NceIgdA3QoCCv-5wxCbG_8t8ZyXcIUok-xK3nGGQosqN6aTseC9k6UIoF6F6Nu9XEer9OG1pO_2Zg0tR_SqtKAm6MQWzsrBWio6somaviX7JWVzA-LBBMq61mDZ3Xk30JSkdyyHtsFHwftc94fNHfoRZhbG8TIuLgeGoqZbVQJw&__tn__=K-R
www.koncertomania.pl/koncert/3289529/chris-schittulli-bogdan-holownia-sieradz-01-10-2018.html
www.kiwiportal.pl/wydarzenia/488146/koncert-miedzynarodowy-dzien-muzyki-sieradz-ldz1
www.regionkultury.pl/aktualnosci-dodane-przez-uzytkownikow-a219/miedzynarodowy-dzien-muzyki-r5368
infotydzien.info/index.php />ZAGAN ACOUSTIC W SIERADZU


Międzynarodowy Dzień Muzyki został uczczony bardzo godnie w sieradzkiej szkole muzycznej. Już przed południem młodzi akordeoniści zgromadzili się wokół swojego mistrza – Pawła Zagańczyka, który udzielał im licznych wskazówek wykonawczych. Paweł Zagańczyk jest wykładowcą Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Poza tym jest liderem zespołu Zagan Acoustic. Przeprowadzone przez niego lekcje z pewnością wpłyną na jakość gry młodych artystów.
Koncert kwartetu Zagan Acoustic został poprzedzony uroczystym wręczeniem nagród osobom, które wzięły udział w konkursie przeprowadzonym na antenie „Naszego Radia”. Płyty zespołu z rąk jego członków odebrały panie Maria Gross i Elżbieta Żywica.
Zagan Acoustic tworzą czterej wykształceni klasycznie nietuzinkowi instrumentaliści. Każdy z muzyków wnosi do zespołu swoje indywidualne spojrzenie, wpływające ostatecznie na brzmienie całego kwartetu. Grupa powstała w 2006 roku w Akademii Muzycznej w Gdańsku z inicjatywy Joachima Łuczaka i Pawła Zagańczyka - od którego nazwiska pochodzi nazwa grupy.
Zespół Zagan Acoustic wystąpił w składzie Paweł Zagańczyk - akordeon, Joachim Łuczak - skrzypce, Andrzej Wojciechowski - klarnet, Jarosław Stokowski - kontrabas. Zaprezentował publiczności utwory z dwóch dotychczasowych płyt "3:1" i "Folk&Roll".
Lekkość i swoboda z jaką artyści wykonywali kolejne utwory zachwyciła sieradzką publiczność. Muzycy okazali się również znakomitymi konferansjerami zapowiadając z wielkim poczuciem humoru wykonywane kompozycje. „To co gramy trudno sklasyfikować. Muzyka, którą gramy ma bardzo szerokie spektrum, zahacza o muzykę jazzową , muzykę klezmerską, szeroko pojętą muzykę improwizowaną, a także muzykę klasyczną. Kochamy muzykę, kochamy grać i ciężko znaleźć nam jakiś jeden azymut, ale grając świetnie się bawimy” - powiedzieli o sobie artyści podczas radiowego wywiadu.
Koncert zorganizowało Towarzystwo Muzyczne Fermata w Sieradzu przy współpracy z PSM I st. w Sieradzu i wsparciu finansowym Urzędu Miasta Sieradza.


www.nasze.fm/news,26413
sieradz.naszemiasto.pl/artykul/miedzynarodowy-dzien-muzyki-w-sieradzu-zdjecia,4264093,artgal,t,id,tm.html
www.sieradztomy.pl/2017/10/miedzynarodowy-dzien-muzyki-w-psm-i.html
www.umsieradz.pl/pl/news/mi%C4%99dzynarodowy-dzie%C5%84-muzyki-1
infotydzien.info/index.php /> sieradz.com.pl/zdjecia/sieradz/237994,miedzynarodowy-dzien-muzyki-2017.html
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI 2017W roku 1975 Międzynarodowa Rada Muzyki (IMC) działająca przy UNESCO z inicjatywy światowej sławy skrzypka i dyrygenta Yehudiego Menuhina ustanowiła dzień 1 października muzycznym świętem. Celem obchodów jest pokazanie piękna muzyki oraz jakie dobro i siłę ona w sobie kryje. Międzynarodowy Dzień Muzyki jest okazją do promowania muzyków i ciekawych projektów muzycznych.
Towarzystwo Muzyczne FERMATA w Sieradzu od wielu już lat organizuje koncerty z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. W ostatnich latach sieradzcy melomani poznali między innymi kulturę muzyczną Armenii i Chin. W tym roku postaramy się zaprezentować piękno polskiej muzyki, która będzie pretekstem do rozpoczęcia muzycznej podróży po niemal wszystkich kontynentach. W Europie „odwiedzimy” Bułgarię, Rumunię, Chorwację i kraje basenu Morza Śródziemnego. Przemierzymy muzyczne szlaki kontynentów amerykańskich, aby na zakończenie znaleźć się powtórnie nad Wisłą i Wartą. Przewodnikiem muzycznych podróży będzie Zagan Acoustic. Zespół jest doskonale znany melomanom na Wybrzeżu. Na zaproszenie zagranicznych instytucji kulturalnych koncertowali na Litwie, Słowacji, Szwecji, Niemczech i Szwajcarii. Twórczość zespołu prezentowana była kilkakrotnie w audycjach radiowych i telewizyjnych m.in. TVP Gdańsk, Program 2 Polskiego Radia, Polskie Radio RDC, Radio Gdańsk, Radio Głos, Radio Niepokalanów. Wybitny twórca teledysków muzycznych Yach Paszkiewicz wykorzystał kompozycje Zagan Acoustic do swoich realizacji filmowych. Zaaranżowane zostały one również na orkiestrę kameralną. Muzycy występowali wówczas w roli solistów z Polską Filharmonią Kameralną pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego.
Zagan Acoustic tworzą czterej wykształceni klasycznie nietuzinkowi instrumentaliści. Każdy z muzyków wnosi do zespołu swoje indywidualne spojrzenie, wpływające ostatecznie na brzmienie całego kwartetu. Grupa powstała w 2006 roku w Akademii Muzycznej w Gdańsku z inicjatywy Joachima Łuczaka i Pawła Zagańczyka – od którego nazwiska pochodzi nazwa grupy. Skład zespołu: Paweł Zagańczyk – akordeon, Joachim Łuczak – skrzypce, Andrzej Wojciechowski – klarnet, Jarosław Stokowski – kontrabas.

Organizatorem Międzynarodowego Dnia Muzyki jest Towarzystwo Muzyczne FERMATA w Sieradzu. Współorganizatorem jest Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu. Jak zwykle przedsięwzięcie finansowo wspiera Urząd Miasta Sieradza.
Regionalna rozgłośnia radiowa NASZE RADIO podjęła się patronatu medialnego.

Koncert odbędzie się 2 października 2017 r (poniedziałek) o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu przy ul. Jana Pawła II 48. Bezpłatne wejściówki można pobrać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Liczba miejsc ograniczona.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.


www.nasze.fm/news,26318
www.facebook.com/permalink.php /> www.koncertomania.pl/koncert/1054207/zagan-acoustic-sieradz-02-10-2017.html
www.umsieradz.pl/pl/news/zagan-acoustic-w-sieradzu
infotydzien.info/platformy2/13752-sieardz-mi%C4%99dzynarodowy-dzie%C5%84-muzyki-2017.html
www.facebook.com/CentrumInformacjiKulturalnejWSieradzu/photos/a.1015515748577327.1073741922.142240175904893/1176773112451589/ /> allevents.in/sieradz/koncert-zagan-acoustic-mi%C4%99dzynarodowy-dzie%C5%84-muzyki-w-sieradzu/122389178343541
regionkultury.pl/Infoglob/NewsList/NewsItem.aspx /> www.facebook.com/koncertysieradz/photos/pb.352989334730951.-2207520000.1512209739./1809749792388224/
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI 2016

MUZYKA DOSTARCZA DOZNANIA, BEZ KTÓREGO RODZAJ LUDZKI NIE MÓGŁBY ISTNIEĆ.
(Konfucjusz – 551 - 479 p.n.e. )

W dniu 3 października 2016 w sali koncertowej PSM I st. w Sieradzu byliśmy świadkami nietuzinkowego koncertu.
Licznie zgromadzona publiczność miała okazję podziwiać talent Anny Krysztofiak, która zaprezentowała muzykę instrumentalną i wokoalno – instrumentalną Tajwanu i Chin.
Stylowo ubrana, w stuletni chiński żakiet, artystka zaprezentowała wiele tradycyjnych chińskich instrumentów, wykonując na nich najpopularniejsze dzieła.
Długi koncert obfitował w nagłe zmiany akcji. Spośród publiczności wybrano osobę, która została ubrana w strój tajwański. Kilka minut później zaprezentowany został film pt. „Herbata, złoty skarb”, z którego mogliśmy się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o herbacie, sposobach jej uprawiania i przyrządzania.
Po projekcji filmu, w celu przygotowania umysłu do odbioru kolejnych wiadomości, pod kierunkiem pani Anny Krysztofiak cała publiczność, jak jeden mąż wykonała proste ćwiczenie tai chi.
Na zakończenie pani Anna Krysztofiak zaprezentowała ceremoniał parzenia herbaty.
Po koncercie w foyer można było obejrzeć wystawę drzeworytu i fotografii udostępnioną przez Biuro Gospodarcze i Kulturalne Tajpej w Polsce. Wszyscy mogli skosztować prawdziwej chińskiej herbaty.
Wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem
Pana Ambasadora Henrego M.J. Chena za udostępnienie wystawy drzeworytu i fotografii, Urzędu Miasta Sieradza za dofinansowanie imprezy, współorganizatora – Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu, rozgłośni „Nasze Radio” za patronat medialny, a szczególnie za to, iż w dniu 1 października nadawała całodzienny program wprowadzający w klimat muzyki chińskiej, Pana Czesława Łacwika, który zadbał o graficzną oprawę naszego koncertu, dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej technicznej obsługi koncertu – nauczycielom i pracownikom PSM I st. w Sieradzu .
Zapraszamy na kolejne koncerty.


www.youtube.com/watch />
www.nasze.fm/news,23103
sieradz.naszemiasto.pl/artykul/miedzynarodowy-dzien-muzyki-w-sieradzu-zdjecia,3876153,artgal,t,id,tm.html
www.sieradz.eu/pl/news/orientalnie-w-szkole-muzycznej
sieradz.com.pl/wiadomosci/sieradz/7291,muzyczna-podroz-na-daleki-wschod.html
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI 2016

MUZYKA DOSTARCZA DOZNANIA, BEZ KTÓREGO RODZAJ LUDZKI NIE MÓGŁBY ISTNIEĆ. (Konfucjusz – 551 - 479 p.n.e. )

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Muzyki. Święto, które zostało ustanowione w 1975 roku z inicjatywy Yehudiego Menuhina, ówczesnego prezydenta Międzynarodowej Rady Muzyki UNESCO. Głównym celem tego święta jest przedstawienie muzyki w taki sposób, by była kojarzona jako dobro ludzkości oraz promocja muzyków jako tych, którzy tworzą piękno muzyki.

Tegoroczny koncert muzyki chińskiej w wykonaniu pani Anny Krysztofiak uświetni obchody Międzynarodowego Dnia Muzyki, które zaplanowaliśmy w Sieradzu na 3 października 2016 r.
Artystka wykona tradycyjne utwory muzyki chińskiej na oryginalnych instrumentach takich jak guzheng, erhu, hulusi, yueqin, yehu i guqin.
Anna Krysztofiak jest artystką Chóru Filharmonii Łódzkiej, wielokrotnie występującą jako solistka chóru oraz solistka - wokalistka w koncertach w kraju i za granicą. Posiada tytuł mgr historii sztuki i plastyka wystawiennika. Wykonuje muzykę na klawesynie, organach i violi da gamba oraz na szeregu instrumentów chińskich i japońskich. Jest jedną z dwojga Europejczyków na świecie grających muzykę nanguan i jedyną taką osobą w Europie. Kształciła się indywidualnie i na kursach mistrzowskich m.in. u Olgi Pasiecznik, Nicolasa Parle, Marka Caudle, Marka Toporowskiego, Kyoko Kubota, Lin Po Chi, Wang Xinxin oraz u innych nauczycieli w Brukseli, Quanzhou i Tajpej. Odbywała praktykę w budownictwie organowym w pracowni organmistrzowskiej Manufacture d'Orgue de Bruxelles Patrick Collon. Przez rok pełniła funkcję organisty parafii polskiej przy kościele Notre Dame de la Chapelle w Brukseli.
W jej dorobku znajdują się koncerty w kraju i za granicą (Belgia, Holandia, Luksemburg, Tajwan). Występowała jako solistka z The Harp Consort, Andrew Lawrence-King, a także z Marią Pomianowską i jej zespołem. Koncertowała na festiwalach Kolory Polski i Kręgi Sztuki.
Anna Krysztofiak brała udział w reportażach telewizyjnych dla luksemburskiego RTL-u, TVP, TV Regionalnej i TV Toya. Została nagrodzona stypendiami artystycznymi i naukowymi, w tym także stypendium rządowym Tajwanu, dzięki któremu przez trzy miesiące mogła studiować tradycyjną muzykę chińską w Taipei National University of the Arts w klasie prof. Lin Po Chi. Jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Światła w Łazienkach Królewskich w Warszawie.
Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa drzeworytu i fotografii, które zostały udostępnione przez Biuro Gospodarcze i Kulturalne Tajpej w Polsce.
Zaprezentujemy również film o herbacie, a na zakończenie pani Anna Krysztofiak zademonstruje chiński sposób parzenia herbaty. Będzie można również skosztować i poznać walory tak przygotowanego napoju.

Organizatorem Międzynarodowego Dnia Muzyki jest Towarzystwo Muzyczne FERMATA w Sieradzu, działające przy Państwowej Szkole Muzycznej I st. Od roku 2010 w organizacji koncertów pomaga finansowo Urząd Miasta Sieradza.
W przygotowaniu tegorocznego koncertu pomogło Biuro Gospodarcze i Kulturalne Tajpej w Polsce.
Patronat medialny nad przedsięwzięciem sprawować będzie rozgłośnia Nasze Radio.

Koncert odbędzie się 3 października 2016 r, o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu przy ul. Jana Pawła II 48. Bilety – cegiełki w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 lub bezpośrednio przed koncertem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.www.nasze.fm/news,23028
wroblew.pl/index.php /> sieradz.com.pl/wiadomosci/sieradz/7275,muzyka-chinska-zabrzmi-w-psm.html
sieradz.naszemiasto.pl/artykul/miedzynarodowy-dzien-muzyki-w-sieradzu-uswietni-koncert,3873434,art,t,id,tm.html
www.facebook.com/dziejesieradz/photos/pb.1541010639486214.-2207520000.1512209767./1887229401531001/ />
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI 2015

W dniu 1 października 2015 r. o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu odbył się koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki.

Organizatorem koncertu było Towarzystwo Muzyczne FERMATA w Sieradzu. Projekt finansowo wspierał U.M. Sieradz. Współorganizatorem koncertu była PSM I st. w Sieradzu. Patronat medialny objęła rozgłośnia NASZE RADIO.

W koncercie wystąpili:

Kamil Radzimowski - duduk Piotr Prokopowicz - duduk
Kristine Harutyunyan - skrzypce Agnieszka Wichłacz - sopran Katarzyna Antoniak, Marek Matuszczak - duet fortepianowy
Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Kaliszu, Kwintet Akordeonowy i Zespół Perkusyjny z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu - pod dyrekcją Heghine Mkrtchyan
PATRONAT HONOROWY NAD KONCERTEM OBJĄŁ AMBASADOR ARMENII W POLSCE.

Fotorelacja z koncertu na zaprzyjaźnionych portalach. Film na You Tube z tego wydarzenia znajdziecie tu:
youtu.be/LCq0jY7q5-o.

www.nasze.fm/news,19895

gazetaregionu.pl/1733-miedzynarodowy-dzien-muzyki-duduk-w-roli-glownej.html

sieradz.naszemiasto.pl/artykul/miedzynarodowy-dzien-muzyki-w-sieradzu-zdjecia,3527064,artgal,t,id,tm.html
Międzynarodowy Dzień Muzyki 2018

ZAGAN ACOUSTIC

MIEDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI 2016

Anna Krysztofiak

Międzynarodowy Dzień Muzyki 2015 DUDUKProjekt i realizacja VEGA.NET.PL
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
98 - 200 Sieradz | ul. Jana Pawła II 48
tel/fax +48 43 / 827 - 17 - 97
E-mail: psms@poczta.onet.pl | sekretariat@psmsieradz.pl
Internet: www.psmsieradz.pl