Strona główna      |       Kontakt      |       Mapa serwisu
Newsletter

Nowości, informacje, koncerty wprost do twojej skrzynki e-mail. Zapisz się do bezpłatnego biuletynu informacyjnego.

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2018 - 08:57

KONCERT DLA BABCI I DZIADKA

DZIATKI DZIADKOM


Pierwszy koncert w życiu. Pierwszy koncert i pełna sala. Na sali najważniejsi ludzie w życiu: mama, tata i dziadkowie. Przede wszystkim dziadkowie, bo dla nich w dwóch turach zagrały dzieci i młodzież klas pierwszych Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu. Do najserdeczniejszych życzeń swoim babciom i dziadkom dołączyli najpiękniejsze, własnoręcznie wygrane muzyczne bukiety nut. Babcie, ale także dziadkowie nie kryli wzruszeń. Byli przeszczęśliwi widząc swoje wnuki w odświętnych strojach na scenie Sali Koncertowej. Dzieciom również towarzyszył uśmiech i zadowolenie, bo pierwszy występ był udany. Nauczyciele nie tylko trzymali kciuki za swoich podopiecznych, ale jak mogli pomagali im w stawianiu pierwszych kroków na muzycznej scenie.
Żadna szkoła muzyczna w Polsce nie może funkcjonować bez materialnego zaplecza – muszą być odpowiednie warunki lokalowe, wyposażenie sal w instrumenty i sprzęt dydaktyczny, finansowanie na odpowiednim poziomie. Ale to nie wszystko. Nie tylko szkoła muzyczna w Sieradzu, ale wszystkie szkoły muzyczne wspiera mocny filar oddanych serc babć i dziadków. To oni odbierają młodych adeptów sztuki muzycznej ze szkół podstawowych, gotują pyszne obiadki, przyprowadzają na zajęcia, a po nich odbierają ukochane wnuczęta. Pomagają założyć buty, przypominają o szaliku i rękawiczkach, a w kieszeniach zawsze mają jakiegoś cukierka. I tak kilka razy w każdym tygodniu. Przez 10 miesięcy w każdym z sześciu lat kształcenia. Niezmordowanie.
Dlatego dobrze się stało, że pierwszy koncert w życiu dedykują dziatki dziadkom.
www.nasze.fm/news,27409
sieradz.naszemiasto.pl/artykul/koncert-uczniow-psm-w-sieradzu-z-okazji-dnia-babci-i,4382393,artgal,t,id,tm.html
www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7759-dziatki-dziadkom-i-babciom
esi24.net/wiadomosci-pabianice/wydarzenia/dziatki-dziadkom-koncerty-uczniow-sieradzkiej-szkoly-muzycznej-z-okazji-dnia-babci-i-dziadka
DZIATKI DZIADKOM

Zbliża się dzień babci i dzień dziadka. Uczniowie klas pierwszych przygotowali muzyczne laurki, które zaprezentują podczas dwóch koncertów w piątek, 19 stycznia 2018 r. Pierwszy odbędzie się o godzinie 16:30, a drugi o 17:30. Dziadków, ale również rodziców, rodzeństwo i znajomych naszych najmłodszych uczniów zapraszamy na ich debiut sceniczny do Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!infotydzien.info/index.php /> www.sieradztomy.pl/2018/01/ciekawe-koncerty-uczniow-psm-i-stopnia.html
www.regionkultury.pl/aktualnosci-a3/koncert-koledowo-noworoczny-r4913
www.nasze.fm/news,27321
wroblew.pl/index.php /> lodz.tvp.pl/35593032/13012018
sieradz.naszemiasto.pl/artykul/dwa-koncerty-panstwowej-szkoly-muzycznej-i-stopnia-w,4380673,art,t,id,tm.html
W dniu 21 stycznia 2016 r. odbył się w naszej szkole koncert najmłodszych uczniów dedykowany babciom i dziadkom z okazji ich święta.

sieradz.naszemiasto.pl/artykul/koncert-dla-babc-i-dziadkow-zdjecia,3630158,artgal,t,id,tm.html
sieradzkatvmedia.com/watchnews/watchnews1426.html


DZIATKI DZIADKOM 2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2016

Dzień Babci i Dziadka 2015Projekt i realizacja VEGA.NET.PL
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
98 - 200 Sieradz | ul. Jana Pawła II 48
tel/fax +48 43 / 827 - 17 - 97
E-mail: psms@poczta.onet.pl | sekretariat@psmsieradz.pl
Internet: www.psmsieradz.pl