Strona główna      |       Kontakt      |       Mapa serwisu
Newsletter

Nowości, informacje, koncerty wprost do twojej skrzynki e-mail. Zapisz się do bezpłatnego biuletynu informacyjnego.

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2020 - 13:51

KONCERT ZESPOŁÓW

KONCERT ZESPOŁÓW 2018 ZA NAMI

Wspólne muzykowanie zgromadziło na scenie w piątek 20 kwietnia 2018 niemal wszystkich uczniów naszej szkoły. Przyszło również wielu rodziców, którzy po udanym występie oklaskiwali swoje pociechy. Mieliśmy okazję posłuchać szkolnego chóru, orkiestry, zespołów gitarowego, klarnetowego, perkusyjnego oraz duetów, tercetów i kwartetów.W układzie tanecznym wystąpił również zespół rytmiczny.
W repertuarze zespołów pojawiły się kompozycje Bacha, Vivaldiego, Beethovena ale również Lennona i McCartneya.
Klikając na poniższe linki możemy przeżyć ten koncert jeszcze raz.


KONCERT ZESPOŁÓW cz. I
www.youtube.com/watch />
KONCERT ZESPOŁÓW cz. II
www.youtube.com/watch />

sieradz.naszemiasto.pl/artykul/koncert-zespolow-w-sieradzkiej-szkole-muzycznej-zdjecia,4617625,artgal,t,id,tm.html
KONCERT ZESPOŁÓW A.D. 2018

W piątek 20 kwietnia o godzinie 17:00 w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu rozpocznie się tradycyjny koncert zespołów. Na scenie pojawią się bez mała wszyscy uczniowie szkoły, gdyż oprócz szkolnego chóru i orkiestry zagrają kwartety, tria i duety w bardzo różnorodnej konfiguracji. Różnorodny będzie również program koncertu – od Bacha po muzykę współczesną. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.


esi24.net/wiadomosci-pabianice/wydarzenia/koncert-zespolow-juz-niebawem-w-psm-i-st-w-sieradzu
www.wroblew.pl/news,145,komunikaty-panstwowej-szkoly-muzycznej-i-st-w-sieradzu.html
www.regionkultury.pl/aktualnosci-a3/koncert-uczniow-psm-i-st.-w-sieradzu-r5098
infotydzien.info/index.php /> www.nasze.fm/news,28222
TO BYŁ UDANY KONCERT


Występ orkiestry dętej stanowił zwieńczenie koncertu zespołów PSM I st. w Sieradzu. Znakomite wykonanie Walca Szostakowicza poprzedziło premierę filmu promującego naszą szkołę w mediach społecznościowych. Ale przed tym wydarzeniem publiczność zgromadzona w Sali Koncertowej sieradzkiej szkoły muzycznej miała okazję wysłuchać prezentację wielu innych zespołów. Zaprezentowały się zespoły perkusyjne, smyczkowe, gitarowe i inne. Gromkie brawa zebrał chór szkolny prowadzony przez panią Monikę Wrzesińską, który wykonał między innymi kompozycję Józefa Świdra – „Dom, w którym śmieszy” Koncert zespołów jest jednym z najważniejszych koncertów PSM w Sieradzu. Podczas 90 minutowego koncertu wystąpili prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły. Niektórzy nawet kilkakrotnie. Wielkie brawa zebrał zespół Zespół perkusyjny p. Pawła Krasińskiego w składzie Amelia Sobanek, Oksana Szymańska, Wiktoria Królikowska, Mateusz Chudzik. W ich wykonaniu usłyszeliśmy G. Solima – Millenium Bug. Ciekawie zaprezentowały się również zespoły klarnetowe przygotowane przez pana Jacka Kaletę. Gra zespołowa sprawia wielką satysfakcję wszystkim uczniom biorącym udział w koncercie. Sukces wynikający z bardzo poprawnego wykonania utworu muzycznego spływa na wszystkich członków zespołu. Wszyscy mają satysfakcję z fajnie zagranego utworu. I o to chodzi. Cieszmy się radością drobnych sukcesów.LINK DO FILMU
www.youtube.com/watch />
sieradz.naszemiasto.pl/artykul/koncert-zespolow-w-sieradzkiej-szkole-muzycznej-zdjecia,4092897,artgal,t,id,tm.html
www.nasze.fm/news,24934
infotydzien.info/platformy2/12750-sieradz-koncert-zespo%C5%82%C3%B3w-fotogaleria.html
KONCERT ZESPOŁÓW 2017


Tuż po Świętach Wielkanocnych w piątek 21 kwietnia o godzinie 17:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Sieradzu odbędzie się tradycyjny koncert zespołów. Na scenie wystąpią niemal wszyscy uczniowie szkoły, gdyż zasady współpracy w zespołach poznają już od klasy pierwszej. Będziemy mieli okazję usłyszeć zespoły perkusyjne, akordeonowe, klarnetowe, smyczkowe i wiele innych. Oczywiście przy okazji takiego koncertu nie może zabraknąć występu chóru i orkiestry. Zapraszamy serdecznie wszystkich melomanów. WSTĘP WOLNY.


wroblew.pl/index.php /> infotydzien.info/imprezy/12684-sieardz-koncert-zespo%C5%82%C3%B3w-foto.html
www.nasze.fm/news,24877
sieradz.naszemiasto.pl/artykul/koncert-zespolow-w-sieradzkiej-szkole-muzycznej-dzisiaj,4091787,art,t,id,tm.html
KONCERT ZESPOŁÓW 2016


Dziś, czyli 15 kwietnia 2016 r. o godzinie 17:00 w Sali Koncertowej naszej szkoły odbył się Koncert Zespołów. Wzięły w nim udział wszystkie ensemble działające w naszej szkole - duety, trio klarnetowe, zespoły: akordeonowe, perkusyjne, gitarowy, smyczkowy, chór i orkiestra dęta.
Wystąpiły również duety, które 13 kwietnia br. (trzynastka okazała się szczęśliwa) zdobyły na konkursie w Brzezinach laury. Tegoż trzynastego podczas III Regionalnych Konfrontacji Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I st. w Brzezinach duet w składzie Michalina Wieczorek - skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej - Fronczak i Aleksandra Zawadzka - fortepian z klasy p. M. Matuszczaka zdobyły I miejsce.
Drugi duet w składzie Natalia Zawadzka - skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej - Fronczak i Maria Kossakowska - fortepian z klasy p. E. Górskiej zdobyły wyróżnienie.
Dziś również dotarła do nas niezwykle miła wiadomość. Otóż Pan Marek Matuszczak - nauczyciel fortepianu w naszej szkole - odniósł kolejny sukces artystyczny. Podczas konkursu IV International Master Competition for Music Teachers, który odbywał się w dniach 8 - 11 kwietnia w Centrum Promocji Kultury w Warszawie pokonał wielu nauczycieli - muzyków z całej Europy zdobywając III miejsce.
Warto przypomnieć, iż Pan Marek Matuszczak został laureatem I nagrody na XV Międzynarodowym Konkursie – Festiwalu MUSIC WITHOUT LIMITS w Druskiennikach na Litwie w dniach 14 – 23.08.2015 roku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu z koncertu:
www.nasze.fm/news,21566
sieradz.naszemiasto.pl/artykul/koncert-zespolow-w-szkole-muzycznej-zdjecia,3707486,artgal,t,id,tm.html
sieradz.com.pl/zdjecia/sieradz/203053,koncert-zespolow-psm.html
www.youtube.com/watch />


KONCERT ZESPOŁÓW 2017

Koncert zespołów 2016Projekt i realizacja VEGA.NET.PL
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
98 - 200 Sieradz | ul. Jana Pawła II 48
tel/fax +48 43 / 827 - 17 - 97
E-mail: psms@poczta.onet.pl | sekretariat@psmsieradz.pl
Internet: www.psmsieradz.pl