Strona główna      |       Kontakt      |       Mapa serwisu
Newsletter

Nowości, informacje, koncerty wprost do twojej skrzynki e-mail. Zapisz się do bezpłatnego biuletynu informacyjnego.

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2020 - 22:58

NASZE SUKCESY

ROK SZKOLNY 2019/2020W dniach 3 - 4 marca 2020 r. odbył się I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Młodych Talentów im. Adama Harasiewicza w Rzeszowie, na którym uczennica klasy fortepianu p. E.Wlazło, Hanna Pietrzyk zdobyła wyróżnienie II stopnia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Dnia 29 lutego br. Odbył się w Łodzi II FESTIWAL MŁODEGO SKRZYPKA IM. PROF. ZENONA PŁOSZAJA. Festiwal ten miał zasięg regionalny i wzięło w nim udział 28 uczniów . Uczniowie reprezentowali szkoły muzyczne z Pabianic, Tuszyna, Sieradza i Łodzi. Pomimo niewielkiej liczby uczestników poziom wykonawczy był wysoki i niełatwo było rywalizować o laury zwycięstwa. Szkołę Muzyczną w Sieradzu reprezentowały trzy uczennice. W młodszej grupie wiekowej III miejsce otrzymała MICHALINA MILAK z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Twardowskiej Fronczak.To bardzo dobry wynik gdyż drugiego miejsca w tej grupie nie przyznano. Natomiast w starszej grupie wiekowej uczennica p. Ewy Pławskiej –NATALIA ZAWADZKA dostała II miejsce. Akompaniatorkom naszych laureatek była p. Katarzyna Antoniak- Kropat. Gratulujemy sukcesów uczniom, nauczycielom i rodzicom życząc jednocześnie dalszej owocnej pracy.


W dniach 13 - 14 grudnia 2019 r. w Grudziądzu odbył się VII Grudziądzki Konkurs Skrzypcowy im. Piotra Janowskiego. Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej zdobyła III miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Piotr Popiel-Machnicki z klasy fortepianu dodatkowego p. M. Miller w dniach 6 - 8 grudnia 2019 r. uczestniczył w V Międzynarodowy Konkursie Pianistycznym w Trzcianie i zdobył tam II miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 28 - 29 listopada 2019 r. odbyły się XXV Słupeckie Spotkania Muzyczne, na których Fryderyk Kowalski, uczeń akordeonu w klasie p. S. Csefalvayovej uzyskał tytuł Laureata.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!16 listopada 2019r w PSM I i II st. W Ostrowie Wielkopolskim odbył Regionalny Konkurs Skrzypcowy ZACZAROWANE SKRZYPCE. Wzięło w nim udział 21 uczniów z 8 szkół. Przewodniczącym Jury był Pan Jakub Śmigielski z PSM I i II st. W Kaliszu. Dzieci grały utwory znanych kompozytorów. Poziom był zróżnicowany, ale młodzi skrzypkowie dzielnie walczyli o tytuł laureata. Taki tytuł zdobyła uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej w Sieradzu Agnieszka Roman z klasy Pani Jolanty Jaros, a Michalina Milak , która uczy się w klasie skrzypiec Pani Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak dostała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej otrzymała Wyróżnienie podczas odbywających się w dniach 23-25.10.2019 r. Międzynarodowych Spotkań Skrzypcowych „Ku Pamięci Witolda Rowickiego” w Żywcu.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!ROK SZKOLNY 2018/2019


Wielkim sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w VIII Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Harmonia Espressiva” im. prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie, który odbył się w dniu 06.06.2019 r.
Uczeń p. Dariusza Wlazło - Piotr Popiel - Machnicki otrzymał tytuł Laureata konkursu.
Podobnym tytułem mogą się pochwalić uczniowie p. Silvii Csefalvayovej, Witold Gaj i Fryderyk Kowalski.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Piotr Popiel-Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło w dniach 29-30.05.2019 r. uczestniczył w III Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym im. St. Moniuszki w Solcu Kujawskim i zdobył I Nagrodę II miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej otrzymała I nagrodę podczas odbywającego się w dniu 18.05.2019 r. XVIII Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego „Janko Muzykant” w Sochaczewie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Uczennica klasy fortepianu p. E.Wlazło, Hanna Pietrzyk zdobyła II Nagroda w grupie I podczas odbywającego się w dniu 14.05.2019 r. IV Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. A. Tansmana w Łodzi.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 9-10.05.2019 r. odbywał się II Kozienicki Konkurs Perkusyjny. Uczniowie klasy perkusji p. Pawła Krasińskiego Jakub Lis i Adrian Miłosz zdobyli wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Zuzanna Pokornowska z klasy gitary p. M. Łacwik podczas VIII Ogólnopolskich Prezentacji Gitarowych „Hurra Gitarra 2019” w Świebodzinie, który odbył się 11.05.2019 r. zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Piotr Popiel-Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło w dniach 25-27.04.2019 r. wziął udział w XVIII Gorlickich Konfrontacjach Akordeonowych i zajął III miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej 29.04.2019 r. podczas XVI Żyrardowskich Spotkań Skrzypcowych zajęła I miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Hanna Pietrzyk z klasy fortepianu p. E. Wlazło w dniach 25-26.04.2019 r. brała udział w XII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Szkół Muzycznych I i II st. „Mistrz Klawiatury” w Warszawie. Jury konkursu przyznało naszej uczennicy wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej 15.04.2019 r.podczas Zgierskich Spotkań Młodych Wiolinistów „SOLO I NA DWA SMYKI” zdobyła I miejsce w grupie II oraz Wyróżnienie za najlepiej wykonaną miniaturę polską.
Natomiast uczennice p. Małgorzaty Twardowskiej - Fronczak Michalina Milak zajęła III miejsce, a Paulina Owczarek i Julia Kosatka zdobyły wyróżnienia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!


W dniu 13.04.2019 r.odbył się VI Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza w Nakle nad Notecią. Uczennica z klasy fortepianu p. E. Wlazło - Hanna Pietrzyk - zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Chór PSM I st. w Sieradzu pod dyrekcją p. Moniki Wrzesińskiej na VIII Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych I st. regionu łódzkiego 30.03.2019 r. w Łodzi otrzymał wyróżnienie!
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Zuzanna Pokornowska z klasy gitary p. M. Łacwik podczas VIII Małego Festiwalu Gitarowego w Sochaczewie, który odbył się 25.03.2019 r. zdobyła wyróżnienie III stopnia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Regionalne Prezentacje Miniatur Skrzypcowych, które odbyły się w naszej szkole 16 marca 2019 r. przyniosły pierwsze sukcesy najmłodszym skrzypkom. Uczennica I klasy, Wiktoria Walczak z klasy p. Jolanty Jaros zajęła III miejsce. W grupie uczniów klasy II wyróżnienia zostały przyznane Mai Bugajskiej i Michalinie Milak klasy p. Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak oraz Małgorzacie Pawelec, Amelii Rybickiej i Agnieszce Roman klasy p. Jolanty Jaros.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!


Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej zdobyła IV miejsce na I Konkursie Skrzypcowym Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej w Częstochowie, który odbył się w dniach 01-04.03.2019 r.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Marcin Makówka z klasy trąbki p. D. Michaluka zdobył  III Nagroda na I Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych w Łodzi.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Podczas XVI Konkursu Duetów Dziecięcych „Duettino” w Warszawie, który odbył się w dniach 29.11- 01.12.2018 r. Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. E. Pławskiej i Maria Kossakowska z klasy fortepianu p. M. Miller otrzymały Nagrodę I stopnia, a duet Paulina Owczarek z klasy skrzypiec p. M. Twardowskiej - Fronczak i Anna Grzelaczyk z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka otrzymały Nagrodę II stopnia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Fryderyk Kowalski z klasy akordeonu p. S. Csefalvayovej został Laureatem I nagrody w grupie młodszej podczas odbywających się w dniach 22-23.11.2018 r. XXIV Słupeckich Spotkaniach Muzycznych, a Piotr Popiel – Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło podczas tego samego konkursu został Laureatem I nagrody w grupie starszej.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!ROK SZKOLNY 2017/2018


Piotr Popiel-Machnicki uczeń akordeonu w klasie p. D. Wlazło otrzymał I nagrodę i I miejsce w odbywającym się w dniach 28-30.05.2018 r. II Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Solcu Kujawskim.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Podczas VI Spotkań Młodych Akordeonistów w Brzezinach, które odbyły się w dniu 28.05.2018 r.Fryderyk Kowalski został Laureatem w Grupie Klas Cyklu Sześcioletniego, a Witold Gaj zdobył Wyróżnienie w Grupie Klasy I Cyklu Czteroletniego. Akordeonistów przygotowała pani S. Csefalvayova.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Odbywający się w dniach 23-26.05.2018 r. VIII Międzynarodowy Konkurs im. J. Garści w Stalowej Woli przyniósł kolejny sukces Natalii Zawadzkiej, uczennicy klasy skrzypiec M. Twardowskiej - Fronczak. Natalka zdobyła podczas tego konkursu III miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Wyróżnienie na XX Przeglądzie Uczniów Klas Perkusji szkół Muzycznych I st. im. Włodzimierza Skowery w Łodzi, który odbył się 19.05.2018 r. zdobył Franciszek Górski z klasy perkusji p. Pawła Krasińskiego.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Paulina Owczarek uczennica klasy skrzypiec p. Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak została laureatem Międzynarodowego Konkursu w ramach Festiwalu PRESTO w Zduńskiej Woli, który odbył się w dniach 18 - 20.05.2018 r.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 27.04.2018 r. odbył się III Konkurs Pianistyczny „Solo i w Duecie” w Szafarni. Nasi uczniowie odnieśli kolejne sukcesy. Hanna Pietrzyk – z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła I miejsce w grupie pierwszej, a duet: Hanna Pietrzyk – z klasy fortepianu p. E. Wlazło i Wiktor Pietrzyk – z klasy fortepianu p. E. Górskiej zdobył III miejsce w kategorii duety.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Natalia Zawadzka – skrzypce, z klasy p. M. Twardowskiej-Fronczak podczas IX Włocławskich Spotkań Skrzypcowych „Na polską nutę”, które odbyły się w dniach 24-26.04.2018 r. zdobyła IV miejsce w II grupie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Podczas IV Regionalnych Konfrontacji Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I stopnia w Brzezinach, które odbyły się 25.04.2018 r. duet: Paulina Owczarek – skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej - Fronczak i Anna Grzelaczyk – fortepian z klasy p. M. Matuszczaka zdobyły wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 18 - 21.04.2018 r. odbył się w Wieliczce Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Vivaldi 340", w którym uczennica z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak Michalina Wieczorek zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!XVI Ogólnopolski Konkurs Smyczkowych Zespołów Kameralnych im. G. Bacewicz w Łodzi, który odbył się 14.04.2018 r. przyniósł kolejne sukcesy naszym uczniom. Duet w składzie Natalia Zawadzka- skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej - Fronczak i Maria Kossakowska-fortepian z klasy p. E. Górskiej zdobyły II nagrodę, natomiast Kwartet smyczkowy prowadzony przez p. K. Łatwińskiego w składzie Michalina Wieczorek, Joanna Mroziak, Natalia Zawadzka i Daria Dyja otrzymał IV nagrodę.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!I Festiwal Młodego Skrzypka im. prof. Z. Płoszaja w Łodzi, który odbywał się w dniach 10.04.2018 r.zaowocował zdobyciem III nagrody w grupie starszej i Wyróżnienia za wykonanie utworu polskiego kompozytora dla Michaliny Wieczorek z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak oraz Wyróżnieniem w grupie młodszej dla Natalii Zawadzkiej z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Piotr Popiel – Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło zdobył I nagrodę w kategorii I podczas XVIII Regionalnych Spotkań Akordeonowych w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 6-7.04.2018 r.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka podczas odbywającego się w dniach 26-27.03.2018 r.XVI Płockegoi Konkursu Muzyki Współczesnej w Płocku otrzymała wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka podczas odbywającego się w dniach 14 - 17.03.2018 r.VIII Międzynarodowego Konkursu Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrna Szybka” w Krakowie otrzymała wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!


W dniach 30.11 - 01.12.2017 r w Słupcy podczas XXIII Słupeckich Spotkań Muzycznych Piotr Popiel - Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło otrzymał dyplom laureata, a wyróżnienie zdobyła Zuzanna Pokornowska z klasy gitary pani M. Łacwik.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Dnia 3.12.2017 r. w Warszawie odbył się XV Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO, w którym wzięli udział uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu. Nagrodę I stopnia otrzymał duet w składzie Natalia Zawadzka uczennica klasy skrzypiec p. Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak i Maria Kossakowska uczennica klasy fortepianu p. Elżbiety Górskiej. Natomiast Wyróżnienie dostała Joanna Mroziak z klasy skrzypiec p. Jolanty Jaros i Klara Nowaczyk uczennica klasy fortepianu p. Andrzeja Grześkowiaka. Serdecznie gratulujemy sukcesów.


Dnia 11 listopada 2017 r w Warszawie odbył się III Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „ I Pierwszak Może Być Mistrzem”. Konkurs dedykowany jest dla uczniów klas drugich szkół muzycznych. Odbywa się w jednej z Warszawskich szkół i jest bardzo przyjazny dla dzieci . Wszyscy wykonawcy są uhonorowani pięknymi pamiątkami i otrzymują tytuły Arcymistrza, Supermistrza i Mistrza. Oczekiwanie na werdykt Jury wzbudza wśród wykonawców najwięcej emocji. Jurorami tego konkursu są znani profesorowie Akademii Muzycznych i Szkół Muzycznych w Polsce.
Państwową Szkołę Muzyczną I st. w Sieradzu reprezentowało troje uczniów uzyskując następujące tytuły:
Supermistrz- Adrian Miłosz z klasy perkusji p. Pawła Krasińskiego,
Mistrz – Kinga Marciniak z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak oraz Magdalena Szustak z klasy fortepianu p. Katarzyny Antoniak.
Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.

ROK SZKOLNY 2016/2017


Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik zdobył I nagrodę w II kategorii w 3rd International Guitar Competition "Live Guitar", który odbył się w dniach 1 - 7 lipca 2017 r. w Balle - Valle w Chorwacji.


Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło w dniu 26.05.2017 r. podczas II Wojewódzkiego Konkursu Pianistycznego dla uczniów szkół muzycznych I st. „Polska z Chaczaturianem – 2” w Ostrowie Świętokrzyskim zdobyła:
I miejsce w grupie II Nagrodę Przewodniczącego PO Posła na Sejm RP Grzegorza Schetyny za najlepiej wykonany utwór polskiego kompozytora Nagrodę Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Grigora Szaginiana za najlepiej wykonany utwór Arama Chaczaturiana GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka podczas odbywającego się w dniach 31.05-02.06.2017 r. IV Ogólnopolskiego Konkursu im. Moniki Sikorskiej-Wojtacha w Wieliczce zdobyła II miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Piotr Popiel-Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło na V Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach, które odbyły się 31.05.2017 r. otrzymał wyróżnienie specjalne.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Chór pod dyrekcją p. M. Wrzesińskiej w dniu 20.05.2017 r. podczas VII Przeglądu Chórów Szkół Muzycznych I st. Region Łódzki w Skierniewicach zdobył III miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 22.05.2017 r. odbył się IV Konkurs Muzyki barokowej w Ostrołęce, podczas którego Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła II miejsce, a Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka otrzymała wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło została zakwalifikowana i brała udział w 25 Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni, który odbywał się w dniach 18-21.05.2017 r.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło 10.05.5017 r.brała udział w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Aleksandra Tansmana w Łodzi i otrzymała wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik w dniach 19-21.05.2017 r. podczas Tczewskiego Festiwalu Gitarowego - II Międzynarodowy Konkurs Gitarowy w Tczewie zdobył III miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. M. Twardowskiej - Fronczak podczas XVII Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego „Janko Muzykant” w Sochaczewie odbywającego się w dniach 15-16.05.2017r. zdobyła I miejsce w grupie młodszej.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik w dniu 13.05.2017 r. podczas XIV International Classical Guitar Competition „Enrico Mercatali” Gorizia - Italy zdobył II nagrodę.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. M. Twardowskiej - Fronczak w dniu 8.05.2017 r. otrzymała I miejsce na XVIII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym dla klas II - III w Żywcu.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!


W Szafarni 28.04.2017 r. odbył się II Konkurs Pianistyczny „Solo i w Duecie”. Uczniowie fortepianu z klasy p. E. Wlazło - Zofia Michałowicz zdobyła I miejsce, a Stanisław Michałowicz otrzymał wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 27-28.04.2017 r. w Frydek-Mistek Czechy odbył się Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. Fernanda Sora, na którym Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik otrzymał Wyróżnienie I stopnia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 27-28.04.2017 r.w Brodnicy odbył się III Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Młodzi Mistrzowie Perkusji, podczas których kwartet perkusyjny w składzie Amelia Sobanek, Oksana Szymańska, Mateusz Chudzik, Patryk Boczkowski zdobył II miejsce, natomiast Amelia Sobanek zdobyła wyróżnienie. Nauczycielem młodzieży jest pan P. Krasiński.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Nauczyciel fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Sieradzu pan Marek Matuszczak otrzymał wyróżnienie w konkursie „eMuse Online Music Competition 2017”. Wiadomość ta dotarła do nas w niedzielę 30 kwietnia. W tym dniu organizatorzy konkursu ogłosili wyniki prac międzynarodowego jury.
Konkurs dla wykonawców muzyki klasycznej „eMuse” przeprowadzany jest online każdego roku. Poprzez umieszczenie od jednego do trzech filmów w internecie można konkurować z muzykami z całego świata. Dzięki internetowi, który stał się integralną częścią współczesnego życia, „eMuse” otwiera nowe perspektywy i nowe możliwości dla muzyków na całym świecie. Nagrodą główną w konkursie jest solowy występ w sali koncertowej Muzeum na Akropolu w Atenach, Grecja. Inne nagrody to udział w festiwalu lato Megaro Gyzi w Santorini, występ w Muzeum Bizantyjskim w Atenach i Niko Art Gallery w Moskwie.
Marek Matuszczak zdobył wyróżnienie wykonując następujące utwory:
1. Mikalojus Konstantinas Ciurlionis - The Sea op. 28, No. 317
cz. I Moderato
cz II Andante
cz III Allegro impetuoso
2. Arno Babajanyan - Elegy
3. Dmitrij Szostakowicz - Sonata op.12, No. 1
Poniższe linki prowadzą do nagrodzonych wykonań

www.youtube.com/watch /> www.youtube.com/watch /> www.youtube.com/watch />
Warto przypomnieć, iż jest to kolejne międzynarodowe wyróżnienie pana Marka Matuszczaka. W roku 2016 zdobył III miejsce na IV International Master Competition for Music Teachers oraz wyróżnienie podczas IV Międzynarodowego Konkursu Dla Młodych Pianistów i Nauczycieli Pianistów dedykowanemu Aldonie Dvarionaite w Visaginas na Litwie. W roku 2015 został laureatem I nagrody na XV Międzynarodowym Konkursie – Festiwalu MUSIC WITHOUT LIMITS w Druskiennikach na Litwie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
W dniach 25 - 27.04.2017 r. odbyły się we Włocławku VIII Ogólnopolskie Spotkania Skrzypcowe "Tańce świata". Wzięły w nich udział z sukcesem uczennice klasy skrzypiec p. M. Twardowskiej - Fronczak. Michalina Wieczorek z klasy V zdobyła wyróżnienie, a Natalia Zawadzka z klasy II otrzymała III miejsce. Nagrodzonym uczennicom akompaniowała p. K. Antoniak.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Podczas IX Wiosennego Konkursu Gitarowego w Szczecinie, który odbył się w dniach 7-9.04.2017 r .Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik zdobył III miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 5-6.04.2017 r. odbył się IX Ogólnopolski Festiwal Gitarowy „Gitara na kresach 2017” w Chełmie, na którym Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik zdobył III miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Stanisław Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło podczas XIII Regionalnego Konkursu Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st. w Tarnobrzegu w dniu 04.04.2017 r. zdobył wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła II miejsce podczas „Dziecięcych Interpretacji Muzycznych” Tarnobrzeg 2017.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Maria Kossakowska z klasy fortepianu p. E. Górskiej otrzymała wyróżnienie podczas Festiwalu Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego w Kutnie w dniu 04.04.2017 r.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło podczas Międzynarodowego Konkursu Interpretacji Muzycznej Krasiczyn - Przemyśl odbywającego się w dniach 30.03 - 01.04.2017 r. zdobyła I miejsce oraz Małego Mistrza Interpretacji Muzycznej.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka podczas odbywającego się w dniach 27 - 28 marca 2017 r. XV Płockiego Konkursu Muzyki Współczesnej zdobyła I miejsce i Nagrodę Specjalną dla najlepszego uczestnika.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu18.03.2017 r. odbył się XVIII Rybnicki Festiwal Młodych Talentów im. I. Jeszki w Rybniku, na którym Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła I nagrodę, a jej brat Stanisław Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobył III miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło w dniu 17.03.2017 r. została Laureatką XII Ogólnopolskich „Łowieckich” Prezentacji Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Duet: Wojciech Wieczorek z klasy perkusji p. P. Krasińskiego i Tymon Modrzejewski z klasy fortepianu p. E. Wlazło w dniu 11.03.2017 r. na III Ogólnopolskich Konfrontacjach Duetów „Perkusja i ….” w Warszawie otrzymali wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. F. Chopina w Turznie, który odbył się w dniu 26.02.2017 r przyniósł Zofii Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło III miejsce w kategorii I.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu w dniu 13.01.2017 r.w Plebiscycie „Sieradz lubię” została uhonorowana Nagrodą Specjalną Prezydenta Miasta Sieradza.


III Zgierskie Spotkania Młodych Wiolinistów „Solo i na dwa smyki” odbywające się 21.12.2016 r. w Zgierzu stały się miejscem tryumfu dla Michaliny Wieczorek z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak, która zdobyła I miejsce i dla Joanny Mroziak z klasy skrzypiec p. J. Jaros, która zdobyła III miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Stanisław Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło podczas XIII Muzycznych Spotkań Najmłodszych Pianistów w Sieradzu, które odbyły się w dniach 16-17.12.2016r. otrzymała wyróżnienie w grupie II.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Wiktoria Piechota z klasy fortepianu p. E. Wlazło podczas XIII Muzycznych Spotkań Najmłodszych Pianistów w Sieradzu, które odbyły się w dniach 16-17.12.2016r. otrzymała wyróżnienie w grupie I.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Szkół Muzycznych I st. Instrumentów Dętych Blaszanych w Skierniewicach odbywały się w dniach 15-16.12.2016r. Uczniowie pana D. Michaluka Filip Piesyk - sakshorn i Marcin Makówka - trąbka zdobyli wyróżnienia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Podczas III Zgierskich Spotkań Młodych Wiolinistów w Zgierzu w dniu 21 grudnia 2016 r. uczennica klasy IV c - VI z klasy skrzypiec p. J. Jaros
Joanna Mroziak zdobyła III miejsce w grupie młodszej, a uczennica klasy V c - VI, która pracuje pod kierunkiem p. M. Twardowskiej - Fronczak
Michalina Wieczorek zdobyła I miejsce w grupie starszej.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 16 - 17 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbywały się XIII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów. Uczniowie pani Ewy Wlazło:
Wiktoria Piechota z klasy II Stanisław Michałowicz z klasy III otrzymali wyróżnienia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!XXII Słupeckie Spotkania Muzyczne w Słupcy, które odbyły się w dniach 2 - 3.12.2016 r. okazały się szczęśliwe dla naszych uczniów.
Piotr Popiel-Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło został Laureatem w grupie II Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik został Laureatem I nagrody w grupie III GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Uczennica fortepianu p. E. Wlazło Zofia Michałowicz podczas XI Konkursu Pianistycznego „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” w Wejherowie w dniu 17.11.2016 r. zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 2-4.XII br. odbył się w Warszawie XIV Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO . Państwową Szkołę Muzyczną I st. w Sieradzu reprezentowało 6 duetów i wszystkie wróciły do szkoły z nagrodami. Nasi uczniowie rywalizowali w gronie 103 duetów tak więc ich sukces jest tym bardziej znaczący. Reprezentowane były klasy skrzypiec, fortepianu, fletu, perkusji. I tak duet: Natalia Zawadzka kl. II- skrzypce z kl. P. Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak i Maria Kossakowska kl. III- fortepian klasa p. Elzbiety Górskiej Otrzymał Nagrodę I stopnia oraz Nagrodę Specjalną , którą jest występ na koncercie w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Poza tym Tymon Modrzejewski klasa fortepianu p. Ewy Wlazło i Wojciech Wieczorek klasa perkusji p. Pawła Krasińskiego również otrzymali Nagrodę I stopnia; Nagrodę II stopnia otrzymały duety: Paulina Owczarek z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak i Anna Grzelaczyk z klasy fortepianu p. Marka Matuszczaka; Maria Bryczyńska z klasy fletu p. Mileny Jastrząbek i Maria Kossakowska z klasy fortepianu p. Elżbiety Górskiej; Amelia Sobanek z klasy perkusji p. Pawła Krasińskiego i Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. Ewy Wlazło. Nagrodę III stopnia dostał duet w składzie Michalina Wieczorek z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak i Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. Marka Matuszczaka. Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesów i życzymy wytrwałości w dalszej pracy nad rozwojem swoich umiejętności muzycznych.


Grupa uczniów naszej szkoły w dniu 12.11.2016 r wzięła udział w II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym „I Pierwszak Może Być Mistrzem” w Warszawie. Efektem ich występu były przyznane nagrody:
Wiktoria Wyduba z klasy skrzypiec p. M. Twardowskiej - Fronczak otrzymała Tytuł Super Mistrza Anna Grzelaczyk z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka zdobyła Tytuł Małego Mistrza Maja Wiktorska i Oliwia Gruchot z klasy skrzypiec p. J. Jaros zostały nagrodzone Tytułem Mistrza GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Kolejny sukces na swoim koncie odnotowała Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło.Podczas II Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Iwony Kuźmy w Krakowie zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!


W dniu 6 listopada 2016 r. Adrian Biernacki z klasy gitary pani M. Łacwik wystąpił na Międzynarodowym Festiwalu Gitary Klasycznej w Bratysławie zdobywając IV miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Miło nam poinformować, iż nasz nauczyciel fortepianu, pan Marek Matuszczak, odniósł kolejny, artystyczny sukces.
W dniach 25 – 27 – października 2016 r. podczas IV Międzynarodowego Konkursu Dla Młodych Pianistów i Nauczycieli Pianistów dedykowanemu Aldonie Dvarionaite w Visaginas na Litwie pan Marek Matuszczak otrzymał wyróżnienie.
Przypomnijmy, iż pan Marek Matuszczak wiosną tego roku zdobył III miejsce na IV International Master Competition for Music Teachers, a w roku 2015 został laureatem I nagrody na XV Międzynarodowym Konkursie – Festiwalu MUSIC WITHOUT LIMITS w Druskiennikach na Litwie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

sieradz.com.pl/wiadomosci/spoza-powiatu/7411,sukces-nauczyciela-psm-w-sieradzu.html
www.nasze.fm/news,23396
www.sieradz.eu/pl/news/sukces-sieradzkiego-nauczyciela


ROK SZKOLNY 2015/2016Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła I miejsce na XVI Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. J. Zarębskiego, który odbywał się w dniach 23-29.05.2016r. w Łomiankach.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Podczas odbywającego się w dniach 30 maja - 2 czerwca 2016 r. XI Polskiego Festiwalu Fletowego w Sieradzu Maria Bryczyńska z klasy fletu p. M. Jastrząbek otrzymała wyróżnienie w grypie I.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 20 - 21.05.2016 r. odbył się II Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny „Alla Polacca” w Warszawie, na którym Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 18.05.2016 r. odbył się XI Festiwal Muzyki Fortepianowej w Łowiczu, na którym Stanisław Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobył wyróżnienie w grupie I.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Kwartet Klarnetowy w składzie: Zuzanna Jankowska, Jakub Kiełbaska, Tomasz Mytkowski, Szymon Świtała z klasy klarnetu p. J. Kalety na V Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Kameralnej „Brodnica Ensemble” w Brodnicy, który odbył się 17.05.2016 r.zdobył III miejsce w grupie II.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 16.05.2016 r. odbył się VII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli, na którym Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak zdobyła II miejsce w grupie I.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik podczas IV Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych w Elblągu, które odbywały się w dniach 14-15.05.2016 r zdobył II miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 13.05.2016 r. odbył się XVII Legnicki Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia, na którym Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY!!!!!!W dniu 11.05.2016 r. Piotr Popiel-Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło zdobył wyróżnienie na IV Spotkaniach Młodych Akordeonistów w Brzezinach.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!Uczennice z klasy akordeonu p. S. Csefalvayovej w dniu 11.05.2016 r. podczas IV Spotkań Młodych Akordeonistów w Brzezinach zdobyły: Aniela Rybacka - I miejsce, a Julita Wiśniewska II miejsce.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 9.05.2016 r. Zofia Michałowicz zajęła II miejsce podczas Regionalnego Konkursu „Słucham. Poznaję. Rozumiem!” w Sieradzu. Zosię do konkursu przygotowała p. I. Rudzka.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniu 8.05.2016 r. Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik zdobył II miejsce na VII Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym w Lublinie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!W dniach 26 – 27.04.2016 r. podczas VII Włocławskich Spotkań Skrzypcowych „Klasycy wiedeńscy” we Włocławku uczennice skrzypiec z klasy p. M. Twardowskiej – Fronczak odniosły sukces zdobywając: Natalia Zawadzka – V miejsce w grupie I, a Michalina Wieczorek V miejsce w grupie II.


23.04.2016 r. laureatką II miejsca III Konkursu Pianistycznego dla dzieci i młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza w Nakle nad Notecią została Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła I nagrodę w grupie III. GRATULUJEMY!!!!!!


W dniach 21 – 22.04.2016 r. podczas IX Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Emmy Altberg w Łodzi Stanisław Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobył wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!!!!!


W dniu 18.04.2016 r. odbył się XXXIV Konkurs Młodych Pianistów Nad Kamienną 2016 w Skarżysko-Kamiennej, na którym Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła I nagrodę w grupie III. GRATULUJEMY!!!!!!Pan Marek Matuszczak - nauczyciel fortepianu w naszej szkole - odniósł kolejny sukces artystyczny. Podczas konkursu IV International Master Competition for Music Teachers, który odbywał się w dniach 8 - 11 kwietnia w Centrum Promocji Kultury w Warszawie pokonał wielu nauczycieli - muzyków z całej Europy zdobywając III miejsce.
Warto przypomnieć, iż Pan Marek Matuszczak został laureatem I nagrody na XV Międzynarodowym Konkursie – Festiwalu MUSIC WITHOUT LIMITS w Druskiennikach na Litwie w dniach 14 – 23.08.2015 roku.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.W dniu 13.04.2016 r. podczas III Regionalnych Konfrontacji Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I st. w Brzezinach duet w składzie Michalina Wieczorek - skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej - Fronczak i Aleksandra Zawadzka - fortepian z klasy p. M. Matuszczaka zdobyły I miejsce.
Drugi duet w składzie Natalia Zawadzka - skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej - Fronczak i Maria Kossakowska - fortepian z klasy p. E. Górskiej zdobyły wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!W dniach 8-9.04.2016 r.odbył się X Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Zambrowie, na którym Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik zdobył II miejsce. GRATULUJEMY!!!!!!


21.03.2016 r. podczas I Regionalnego Konkursu Solfeżowego "Nutka" w Skierniewicach Klara Nowaczyk - kształcenie słuchu pod kierunkiem p. M. Wrzesińskiej zdobyła wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


Dnia 21.03.2016 r. na XIV Płockim Konkursie Muzyki Współczesnej Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka zdobyła II miejsce, a Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło – wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!!


W dniach 18-19.03.2016r. odbył się XVII Regionalny Konkurs Akordeonowy w Piotrkowie Trybunalskim , na którym Piotr Popiel-Machnicki z klasy akordeonu p. D. Wlazło otrzymał wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


Dnia 12.03.2016 r. podczas II Ogólnopolskich Konfrontacji Duetów Perkusja i ... w Warszawie Amelia Sobanek – perkusja z klasy p. P. Krasińskiego i Zofia Michałowicz – fortepian z klasy p. E. Wlazło zdobyły Nagrodę I stopnia.
Wojciech Wieczorek – perkusja z klasy p. P. Krasińskiego i Tymon Modrzejewski – fortepian z klasy p. E. Wlazło zdobyli Nagrodę III stopnia. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!W dniach 11-12.03.2016r. odbyły się XV Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu. Uczennice p. M. Twardowskiej – Fronczak Natalia Zawadzka zdobyła II miejsce w kl. I, a Paulina Owczarek została wyróżniona w kl. I. Michalina Wieczorek zdobyła II miejsce w kl. IV. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


W dniu 02.03.2016 r. odbył się XVI Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" w Sochaczewie, na którym Michalina Wieczorek i Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. M. Twardowskiej - Fronczak zdobyły ex aequo III nagrodę w kategorii A. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


Dnia 29.02.2016 r. podczas V Starachowickiego Konkursu Gitarowego w Starachowicach Adrian Biernacki z klasy gitary p. M. Łacwik zdobył wyróżnienie w IV grupie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


W dniu 08.02.2016 r. na VI Regionalnym Konkursie Młodego Pianisty w Łodzi Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła I nagroda. GRATULUJEMY!!!!!!!!!


Dnia 30.01.2016 r. odbył się VII Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im. prof. Zenona Płoszaja w Łodzi, podczas którego Michalina Wieczorek z klasy skrzypiec p. M. Twardowskiej - Fronczak zdobyła II nagroda. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!


W dniach 11-12.01.2016r. Odbył się I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Trzcianie, na którym Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła wyróżnienie.
Podczas tego samego konkursu Stanisław Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobył wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!!!W dniach 11 - 12.12.2015 r. podczas XII Muzycznych Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu Stanisław Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło otrzymał wyróżnienie w Grupie I, natomiast Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. Marek Matuszczaka zajęła III miejsce w Grupie II B.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!W dniach 4 - 6.12.2015 r. podczas XIII Konkursu Duetów Dziecięcych „Duettino” w Warszawie Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak i Maria Kossakowska z klasy fortepianu p. E. Górskiej zdobyły nagrodę I stopnia.
Michalina Wieczorek z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak i Aleksandra Zawadzka z klasy fortepianu p. M. Matuszczaka zdobyły nagrodę I stopnia.
Kalina Dudczak i Małgorzata Szymczak z klasy skrzypiec p. M. Twardowska-Fronczak zdobyły nagrodę III stopnia.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!W dniu 3.12.2015 r. na VI Regionalnych Prezentacjach Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów w Zgierzu Igor Banasiak z klasy klarnetu p. J. Kalety został laureatem w grupie III. GRATULUJEMY!!!!!!!!


Dnia 28.11.2015 r.podczas IX Konkursu Pianistycznego im. T. Szeligowskiego w Poznaniu Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła III miejsce. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


W dniu 21.11.2015 r. odbył się V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. K. Nicze w Pabianicach, na którym Zofia Michałowicz z klasy fortepianu p. E. Wlazło zdobyła III miejsce. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


ROK SZKOLNY 2014/2015


Dnia 30.05.2015 r. na I Spotkaniach Fletowych Regionu Łódzkiego w Zgierzu Małgorzata Mroziak – flet
z klasy p. K. Hofman zdobyła Wyróżnienie II stopnia. GRATULUJEMY!!!!!Dnia 22.05.2015 r. podczas XXIII Kłodzkiego Konkursu Pianistycznego Zofia Michałowicz – fortepian z klasy p. E. Wlazło zajęła II miejsce w kategorii klas IV. GRATULUJEMY!!!!!


W dniu 18.05.2015 r. na III Spotkaniach Młodych Akordeonistów w Brzezinach Adam Stępkowski – akordeon z klasy p. D. Wlazło oraz Mateusz Miedziak – akordeon z klasy p. S. Csefalvayovej zdobyli wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


Dnia 15.05.2015 r. podczas XVI Legnickiego Konkursu Pianistycznego Szkół Muzycznych I Stopnia Zofia Michałowicz – fortepian z klasy p. E. Wlazło zajęła II miejsce w grupie I. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


Dnia 09.05.2015 r. odbył się XVIII Przegląd Perkusyjny im. W. Skowery w Łodzi, na którym Patryk Boczkowski – perkusja z klasy p. Krasińskiego zdobył wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!


Dnia 25.04.2015 r. na VI Przesłuchaniach Chórów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Łódzkiego w Skierniewicach Chór p. Moniki Wrzesińskiej zdobył I Wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!


Dnia 25.04.2015 r. podczas II Zgierskich Spotkań Młodych Wiolinistów „Solo i na dwa smyki” w Zgierzu
Aleksandra Kaczmarek – skrzypce zdobyła wyróżnienie. Również Kalina Dudczak – skrzypce zdobyła wyróżnienie I Stopnia , a Małgorzata Szymczak – skrzypce wyróżnienie II Stopnia. Wszystkie uczennice prowadzone są przez p. M. Twardowską - Fronczak. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!W dniu 24.04.2015 r. na II Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym „Młodzi Mistrzowie Perkusji” w Brodnicy Amelia Sobanek – perkusja z klasy p. P. Krasińskiego zdobyła II miejsce natomiast Zespół Perkusyjny prowadzony przez p. P. Krasińskiego zajął II miejsce. Również Patryk Boczkowski - perkusja z klasy p. P. Krasińskiego zdobył wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


Dnia 23.04.2015 r. na II Międzynarodowym Konkursie Gitarowym w Fredek Mistek Czechy Adrian Biernacki – gitara z klasy p. M. Łacwik zdobył wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


W dniu 22.04.2015 r. na II Regionalnych Konfrontacjach Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I st. w Brzezinach duet Aleksandra Zawadzka – fortepian z klasy p. M. Matuszczaka i Klara Nowaczyk – fortepian z klasy p. A. Grześkowiaka zajął III miejsce. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


Zespół perkusyjny w składzie: Amelia Sobanek, Oksana Szymańska, Patryk Boczkowski, Mateusz Chudzik z klasy perkusji p. P. Krasińskiego 30.03.2015 r. podczas Regionalnego Przeglądu Zespołów Perkusyjnych w Łodzi zdobył wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!


W dniach 27-28.03.2015 r. odbył się X Łowiecki Konkurs Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu, na którym Zofia Michałowicz – fortepian z klasy p. E. Wlazło zajęła II miejsce.GRATULUJEMY!!!!!


W dniach 25-27.03.2015 r. na III Festiwalu Pianistycznym im. A. Szeluty w Słupcy Zofia Michałowicz – fortepian z klasy p. E. Wlazło zajęła III miejsce. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


Maja Staniucha – flet z klasy p. K. Hofman w dniu 20.03.2015 r. na IV Spotkaniach Fletowych
w Pabianicach zdobyła wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!Dnia 16.03.2015 r. podczas XV Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego „Janko Muzykant” w Sochaczewie Michalina Wieczorek – skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej-Fronczak zdobyła III
Nagrodę. GRATULUJEMY!!!!!W dniach 13-14.03.2015 r. na XIV Ogólnopolskich Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu Michalina Wieczorek – skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej-Fronczak zajęła III miejsce w kl. III.GRATULUJEMY!!!!!


W dniach 15-17.12.2014r. odbyły się Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu
w Łodzi, na których Zofia Michałowicz – fortepian z klasy p. E. Wlazło awansowała
do przesłuchań ogólnopolskich. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!Awans do przesłuchań ogólnopolskich podczas Makroregionalnych Przesłuchań CEA Uczniów Klas Skrzypiec w Kaliszu w dniu 13.12.2014 r. przypadł w udziale Kalinie Dudczak – skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej-Fronczak. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


W dniach 12–13.12.2014 r XI Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów
w Sieradzu przyniosły wyróżnienie Marii Kossakowskiej – fortepian z klasy p. E. Górskiej oraz Zofii Michałowicz – fortepian z klasy p. E. Wlazło.
GRATULUJEMY!!!!!W dniach 5 - 7.12.2014 r. na XII Makroregionalnym Konkursie Duetów Dziecięcych „Duettino” w Warszawie duet: Klara Nowaczyk – fortepian z klasy p. A. Grześkowiaka i Jakub Kiełbaska – klarnet z klasy p. J. Kalety zdobył I miejsce natomiast duet: Aleksandra Zawadzka – fortepian z klasy p. M. Matuszczaka i Michalina Wieczorek – skrzypce z klasy p. M. Twardowska-Fronczak zdobył II miejsce. GRATULUJEMY!!!!!


W dniach 21-22.11.2014 r Laureatem podczas XX Jubileuszowych Słupeckich Spotkań Muzycznych w Słupcy został Adrian Biernacki – gitara z klasy p. M. Łacwik. GRATULUJEMY!!!!!


Dnia 20.11.2014 r. na VII Ogólnopolskim konkursie Pianistycznym Dziesięciolatków w Opolu Zofia Michałowicz – fortepian z klasy p. E. Wlazło zdobyła wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!


ROK SZKOLNY 2013/2014W dniu 23.05.2014 r. na IX Festiwalu Muzyki Fortepianowej w Łowiczu Zofia Michałowicz – fortepian z klasy p. A. Grześkowiaka zdobyła wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


Adrian Biernacki – gitara z klasy p. M. Łacwik 23.05.2014 r. podczas I Konkursu Gitarowego „Trenuj wytrwale jak Justyna Kowalczyk” w Oleśnicy zajął III miejsce. GRATULUJEMY!!!!!


W dniu 21.05.2014 r. podczas VI Międzynarodowego Konkursu im. J. Garści Szkół Muzycznych I st. w Stalowej Woli Michalina Wieczorek – skrzypce z klasy p. M. Twardowska-Fronczak zdobyła II miejsce w grupie I. GRATULUJEMY!!!!!


Bartosz Jędrysiak - perkusja z klasy p. P. Krasińskiego 17.05.2014 r. na XVI Przeglądzie Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia im. Włodzimierza Skowery w Łodzi zdobył wyróżnienie w grupie najmłodszej. GRATULUJEMY!!!!!


29.04.2014 r. odbył się Regionalny Konkurs „Słucham. Poznaję. Rozumiem!” w Sieradzu, na którym Aleksandra Ryżewska z klasy p. I. Rudzkiej oraz Natalia Świniarska z klasy p. Moniki Wrzesińskiej zdobyły
wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!W dniu 29.04.2014 r. podczas I Regionalnych Konfrontacji Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I stopnia w Brzezinach Duet: Aleksandra Zawadzka z klasy p. M. Matuszczaka i Klara Nowaczyk z klasy p. A. Grześkowiaka zdobyły II miejsce. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


Ewa Adamczyk z klasy p. M. Ristau i Zofia Michałowicz z klasy p. M. Ristau w dniu 29.04.2014 r. podczas VI Regionalnego Konkursu Solfeżowego dla Najmłodszych w Pabianicach zdobyły wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!


W dniach 11-12.04.2014 r. odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Zambrowie, na którym Adrian Biernacki – gitara z klasy p. M. Łacwik zdobył wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!


W dniu 14-15.03.2014 r. podczas XIII Prezentacji Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu Michalina Wieczorek – skrzypce z klasy p. M. Twardowska-Fronczak zajęła I miejsce w klasie II. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!


W dniu 06.03.2014 r. odbył się IX Regionalny Konkurs Duetów Fortepianowych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia „Fortepian na 4 Ręce” w Tomaszowie Mazowieckim Duet fortepianowy:
Monika Wardęga – z klasy p. E. Wlazło i Zofia Michałowicz – z klasy p. A. Grześkowiaka zajęli II miejsce.
GRATULUJEMY!!!!!


Cztery zespoły w składzie: Aleksandra Zawadzka – fortepian z klasy p. Mareka Matuszczaka i Julia Jarząb – flet klasa p. K. Hofman
Michalina Wieczorek – skrzypce klasa p. M. Twardowska-Fronczak i Klara Nowaczyk – fortepian klasa p. A. Grześkowiaka
Zofia Przybyłek – flet klasa p. K. Hofman i Zofia Michałowicz – fortepian klasa p. A. Grześkowiaka
Kalina Dudczak – skrzypce klasa p. M. Twardowska-Fronczak i Kamil Wencwel – fortepian klasa p. E. Wlazło
w dniu 29.11.2013 r. podczas XI Konkursu Duetów Dziecięcych „DUETTINO” zdobyli wyróżnienia. GRATULUJEMY!!!!!ROK SZKOLNY 2012/2013W dniu 10-14.06.2013 r. podczas VI Ogólnopolskegoi Konkursu Skrzypcowego „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding” Zuzanna Ciołek – skrzypce z klasy p. E. Pławskiej zdobyła wyróżnienie. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!Dnia 01.06.2013 r. I Gostyniński Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych „Blacha dla najmłodszych” okazał się szczęśliwy dla Adama Czajki – trąbka i Jakuba Wojtysiaka – trąbka z klasy p. D. Michaluka. Uczniowie zdobyli II miejsce. GRATULUJEMY!!!!!


22.05.2013 r.na I Konfrontacjach Młodych Akordeonistów w Oławie Zespół Akordeonowy p. D. Wlazło w składzie: Krzysztof Kubiak, Konrad Jasiak, Martyna Kikowska, Piotr Mytkowski, Damian Leśniewski zdobył I nagrodę. GRATULUJEMY!!!!!


W dniu 21.05.2013 r. podczas I Spotkań Młodych Akordeonistów w Brzezinach Julia Mańka – akordeon
i Julia Berska - akordeon z klasy p. K. Jastrząbka zdobyły wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!
III Nagroda przypadła w udziale Kalinie Dudczak – skrzypce z klasy p. M. Twardowskiej-Fronczak w dniu 18.05.2013 r. podczas I Zgierskich Spotkań Młodych Wiolinistów w Zgierzu. GRATULUJEMY!!!!!


15.05.2013 r.I Ostrowskie Forum Klarnetowo – Saksofonowe w Ostrowie Wielkopolskim przyniosło sukces w postaci wyróżnienia Angelice Pabiniak – klarnet z klasy p. J. Kalety. GRATULUJEMY!!!!!


12.05.2013 r. podczas V Ogólnopolskegoi Konkurus Gitarowego w Zielonej Górze Adrian Biernacki – gitara z klasy p. M. Łacwik zdobył wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!


W dniu 27.04.2013 r. na VI Regionalnm Konkursie Młodego Wiolonczelisty w Zduńskiej Woli Oliwia Łuczak – wiolonczela z klasy p. K. Łatwińskego zdobyła wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!


Chór szkolny pod dyrekcją pani Moniki Wrzesińskiej podczas V Regionalnego Przeglądu Chórów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Łódzkiego, który odbył się 20 kwietnia 2013 r. w Sierniewicach zdobył wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!!!


Kalina Dudczak zajęła I miejsce w III regionalnym konkursie "Muzyczna Figle", który odbył się 13 kwietnia 2013 r. w PSM I i II st. w Zduńskiej Woli.
GRATULUJEMY!!!!!Podczas Regionalnych Konfrontacji Zespołów Kameralnych w Zgierzu, które odbyły się 5 kwietnia 2013 r. zespół akordeonowy w składzie: Krzysztof Kubiak, Hubert Skowron, Martyna Kikowska, Weronika Świątek, Wojciech Piaszczyk, Konrad Jasiak, Damian Leśniewski, Piotr Mytkowski zdobył wyróżnienie.
Zespół przygotował p. Dariusz Wlazło.
GRATULUJEMY!!!ROK SZKOLNY 2009/201025 - 26 marca 2010 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się V Piotrkowskie Spotkania Fletowe.
Kinga Ruszkowska otrzymała wyróżnienie II stopnia.
Akompaniował na fortepianie p. Marek Matuszczak.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!Weronika Bartecka z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Twardowskiej - Fronczak podczas IX Regionalnych Prezentacji Miniatur Skrzypcowych, które odbyły się 20 marca 2010 r. w PSM I st. w Sieradzu zdobyła wyróżnienie w grupie uczniów klasy II.
GRATULUJEMY!!!!!W dniu 6 lutego 2010 r. w PSM I st. w Łodzi odbył się X Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych I st. Regionu Łódzkiego im. Kazimierza Sosińskiego.
Naszą szkołę reprezentowała MAGDALENA KOWALCZYK uczennica klasy gitary p. Romualda Erenca i otrzymała wyróżnienie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!!Kinga Ruszkowska uczennica klasy II p. Katarzyny Hofman w dniu 3 lutego 2010 r. podczas II Spotkań Fletowych przy PSM I i II st. w Pabianicach zajęła III miejsce.
GRATULUJEMY!!!!!!!W dniu 19 grudnia 2009 r. Maria Okońska, uczennica IV klasy p. Malgorzaty Twardowskiej - Fronczak podczas IV Regionalnego Konkursu Mlodego Skrzypka im. prof. Z. Płoszaja w OSM I i II st. w Łodzi zdobyła I miejsce.
GRATULUJEMY!!!ROK SZKOLNY 2008/2009W dniu 5 grudnia 2008 r. w Warszawie odbył się Makroregionalny Konkurs Zespołów Dziecięcych DUETTINO.
Naszą szkołę reprezentowały dwa duety:
Maria Okońska - skrzypce
kl. p. M. Twardowskiej - Fronczak
Michał Kubiak - fortepian
kl. p. A. Grześkowiaka

Katarzyna Bartecka - skrzypce
kl. p. M. Twardowskiej - Fronczak
Marcin Maciaszczyk - fortepian
kl. p. A. Grześkowiaka


DUET MARIA OKOŃSKA I MICHAŁ KUBIAK OTRZYMAŁ NAGRODĘ II STOPNIA

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Duet fortepianowy Michał Kubiak i Julia Kaczor otrzymali wyróżnienie na IV OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE INTERPRETACJI UTWORÓW FORTEPIANOWYCH NA CZTERY RĘCE I DWA FORTEPIANY Nysa, 17 kwietnia 2009 r.

Michał Kubiak wśród laureatów konkursu.
Michał Kubiak z klasy fortepianu p. Andrzeja Grześkowiaka zajął II miejsce (grupa II) na I PIANISTYCZNYM KONKURSIE MUZYKI POLSKIEJ W SKIERNIEWICACH, który odbył się 7 maja 2009 r.
G R A T U L U J E M Y!!!

Michał Kubiak, pianista z klasy p. Andrzeja Grześkowiaka, podczas XIX Kłodzkiego Konkursu Pianistycznego w dniu 22 maja 2009 r. zdobył II miejsce w kategorii uczniów klas III.
G R A T U L U J E M Y ! ! !

Podczas trwających w dniach 28 - 29 maja 2009 r. III CHRZANOWSKICH SPOTKANIACH MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW uczniowie naszej szkoły MAGDALENA KOWALCZYK z klasy gitary p. Romualda Erenca i MICHAŁ KUBIAK z klasy fortepianu p. Andrzeja Grześkowiaka zdobyli wyróżnienia I stopnia w kategorii I.
Michał Kubiak otrzymał również nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu Janiny Garści.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY NASTĘPNYCH SUKCESÓW!!!

Uczniowie
Maria Okońska z kalsy skrzypiec p. Małgorzaty Twardowskiej - Fronczak Miłosz Jarząb z kalsy akordeonu p. Dariusza Wlazło Michał Kubiak z klasy fortepianu p. Andrzeja Grześkowiaka w Regionalnych Przesłuchaniach CEA otrzymali ocenę bardzo dobrą i zakwalifikowali się do etapu ogólnopolskiego.
G R A T U L U J E M Y!!!!

Podczas X Makroregionalnych Prezzentacji Miniatur Skrzypcowych, które odbyły się w naszej szkole 12 marca 2011 r. uczniowie reprezentujacy PSM I st. w Sieradzu osiągnęli następujące wyniki:
w klasie II - Gabriela Godlewska PSM I st. w Sieradzu kl. p. Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak zdobyła III miejsce w klasie II - Ewelina Musialska PSM I st. w Sieradzu kl. p. Jolanty Jaros otrzymała wyróżnienie. w klasie III - Weronika Bartecka PSM I st. w Sieradzu kl. p. Małgorzaty Twardowskiej-Fronczak
- Milena Grabowska PSM I st. w Sieradzu, kl. p. Ewy Pławskiej
- Anna Kuras PSM I st. w Sieradzu, kl. p. Ewy Pławskiej otrzymały wyróżnienie.

Wyróznienie I stopnia podczas III Międzywojewódzkegoi Konkursu Wykonawstwa Miniatury Polskiej KUTNO 24 - 25 marca 2011 r. zdobyła Angelika Pabiniak z kalsy klarnetu pana Jacka Kalety.
Paweł Przybyłek z klasy fortepianu p. Ewy Wlazło oraz Michał Kubiak z klasy fortepianu p. Andrzeja Grześkowiaka zdobyli wyróżnienie w kategorii III podczas XI Ogólnopolskiego Konkursu Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze 20 maja 2011 r.


ChrzanówProjekt i realizacja VEGA.NET.PL
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
98 - 200 Sieradz | ul. Jana Pawła II 48
tel/fax +48 43 / 827 - 17 - 97
E-mail: psms@poczta.onet.pl | sekretariat@psmsieradz.pl
Internet: www.psmsieradz.pl