Strona główna      |       Kontakt      |       Mapa serwisu
Newsletter

Nowości, informacje, koncerty wprost do twojej skrzynki e-mail. Zapisz się do bezpłatnego biuletynu informacyjnego.

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2020 - 10:41

KONCERT DLA MAMY I TATY

Z MUZYCZNYMI ŻYCZENIAMI DLA RODZICÓW

W tym roku Dzień Matki wypada w niedzielę. Jest czas, aby w tym dniu dzieci mogły złożyć życzenia swoim mamom.
Klika dni przed tym świętem uczniowie PSM I st. w Sieradzu postanowili przygotować muzyczne laurki dla swoich mam. Życzenia swe młodzi muzycy skierowali również w stronę tatusiów, których święto wypada już w wakacje.
Na scenie wystąpili wszyscy uczniowie klas pierwszych, którzy zaprezentowali się w różnorodnym repertuarze – od klasyki po utwory współczesne.
Rodzice chętnie rejestrowali występy swoich pociech na smartfonach i tabletach.
Uczniowie już przynajmniej po raz trzeci występowali przed tak dużym audytorium. Widać było, że młodzi muzycy otrzymali pierwsze szlify scenicznej prezentacji i pozbyli się tremy. Pojawiła się za to tzw. mobilizująca trema – sprzyjała poszczególnym wykonaniom malując na twarzy dzieci uśmiech i przynosząc satysfakcję z dobrze wykonanego utworu.
Już wkrótce wakacje, czekamy na nie z utęsknieniem, ale z MUZYKĄ trzeba być w ciągłym kontakcie – uczniowie powinni ćwiczyć również w wolnych chwilach – przecież jest to ich życiowa pasja.

esi24.net/wiadomosci-pabianice/wydarzenia/muzyczne-zyczenia-dla-mam-i-ojcow
www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/9890-uczniowie-szkoy-muzycznej-dla-rodzicow
infotydzien.info/platformy2/17375-sieradz-koncert-dla-mamy-i-taty-fotogaleria.html
LAURKA NUTAMI TKANA

Dzień Matki w tym roku przypada w niedzielę. W związku z tym już w piątek 24 maja o godzinie 16:30 uczniowie klas pierwszych zagrają koncert dedykowany rodzicom. Pierwszoklasiści nie zapominają również o swoich ojcach, których święto, jak zwykle wypada na początku wakacji.
Uczniowie kierują swoje zaproszenie również do kandydatów do szkoły muzycznej. W tym dniu zaprezentują się bowiem instrumentaliści wszystkich specjalności.
Po koncercie odbędzie się spotkanie z kandydatami, którym przedstawione będą wymagania, z jakimi zmierzą się następnego dnia podczas badania uzdolnień muzycznych.
Przypominamy, że wniosek o przyjęcie kandydata wraz z załącznikami należy składać do dnia 23 maja 2019 r. Można je pobrać ze strony internetowej szkoły www.psmsieradz.pl lub w sekretariacie. Badanie uzdolnień odbędzie się w dniu 25 maja 2019 r. (sobota) w budynku szkoły przy ul. Jana Pawła II 48 w Sieradzu wg ustalonego harmonogramu.


REGULAMIN I WNIOSEK DO POBRANIA:
psmsieradz.pl/dla_kandydatow.php /> FILM PROMOCYJNY:
www.youtube.com/watch /> PRZYKŁADOWY PRZEBIEG BADANIA UZDOLNIEŃ MUZYCZNYCH KANDYDATÓW DO PSM I st. w SIERADZU
www.youtube.com/watch />

sieradz.eu/koncert-i-rekrutacja-do-szkoly-muzycznej
infotydzien.info/imprezy/17338-sieradz-koncert-dla-mamy-i-taty-foto.html
esi24.net/wiadomosci-pabianice/wydarzenia/laurka-nutami-tkana
www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/9845-muzyczna-na-dzie-matki-i-na-dzie-ojca


MUZYCZNE ŻYCZENIA DLA MAM


Przez dwa dni poprzedzające Dzień Matki uczniowie klas pierwszych Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu składali muzyczne życzenia swoim mamom. Życzenia skierowane były również dla ojców, których święto wypada dopiero w pierwszym dniu wakacji. Laurki utkane z najprostszych nut układały się w muzyczne bukiety. Rodzice otrzymywali ulotne prezenty w postaci miłych dla ucha utworów. Wszystkie występy pociech rejestrowane były przy użyciu smartfonów i aparatów. Z pewnością, po latach, będzie to miła pamiątka, tak dla rodziców, jak i dla ich dzieci. Występ każdego małego artysty nagradzany był gromkimi brawami. Rozpromienione uśmiechem twarze uczniów świadczyły o kolejnym sukcesie odniesionym na scenie. W kuluarach słyszało się rozmowy, że zaraz po koncercie dzieci wraz z rodzicami udadzą się na lody. Wszak pogoda sprzyjała takiemu finałowi koncertu.
Następne koncerty w szkole muzycznej już w niedzielę. Rozpocznie się wówczas XII Polski Festiwal Fletowy. Po dopołudniowych przesłuchaniach konkursowych grupy pierwszej, o godzinie 16:30 wystąpią jurorzy PFF i studenci Akademii Muzycznej w Łodzi. W następnych dniach kolejne koncerty towarzyszące Festiwalowi. Na wszystkie koncerty i przesłuchania konkursowe wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.www.nasze.fm/news,28685
infotydzien.info/index.php /> esi24.net/wiadomosci-pabianice/kultura/muzyczna-laurka-dla-mamy
KONCERT DLA MAMY I TATY


Pierwszoklasiści zapraszają na koncerty z okazji Dnia Matki. Zaproszeni niech również czują się ojcowie naszych pierwszaków, którzy swoje święto obchodzić będą dopiero 23 czerwca, czyli w pierwszy dzień wakacji. Koncerty dedykowane rodzicom odbędą się w czwartek 24 maja i w piątek 25 maja o godzinie 16:30.
Na koncerty zapraszamy również kandydatów do szkoły muzycznej wraz z rodzicami. Będzie to dobra okazja do zapoznania się z szeroką ofertą szkoły. Przed publicznością zgromadzoną w Sali Koncertowej zaprezentują się uczniowie wszystkich specjalności, Posłuchamy zarówno skrzypków, pianistów i gitarzystów, ale również klarnecistów, saksofonistów, flecistów, akordeonistów, wiolonczelistów, perkusistów i trębaczy.
Przypominamy, że wniosek o przyjęcie kandydata wraz z załącznikami należy składać do dnia 23 maja 2018 r. Można je pobrać ze strony internetowej szkoły www.psmsieradz.pl lub w sekretariacie. Badanie uzdolnień odbędzie się w dniu 26 maja 2018 r. (sobota) w budynku szkoły przy ul. Jana Pawła II 48 w Sieradzu.


REGULAMIN I WNIOSEK DO POBRANIA:
psmsieradz.pl/dla_kandydatow.php /> FILM PROMOCYJNY:
www.youtube.com/watch /> PRZYKŁADOWY PRZEBIEG BADANIA UZDOLNIEŃ MUZYCZNYCH KANDYDATÓW DO PSM I st. w SIERADZU
www.youtube.com/watch />

esi24.net/wiadomosci-pabianice/wydarzenia/koncert-dla-mamy-i-taty-w-szkole-muzycznej
www.sieradz.eu/pl/news/koncert-dla-mamy-i-taty
infotydzien.info/index.php /> www.nasze.fm/news,28636
www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8283-zagraj-dla-mamy-i-dla-taty


KONCERT DLA MAMY I TATY 2019

KONCERT DLA MAMY I TATY 2018Projekt i realizacja VEGA.NET.PL
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
98 - 200 Sieradz | ul. Jana Pawła II 48
tel/fax +48 43 / 827 - 17 - 97
E-mail: psms@poczta.onet.pl | sekretariat@psmsieradz.pl
Internet: www.psmsieradz.pl