Strona główna      |       Kontakt      |       Mapa serwisu
Newsletter

Nowości, informacje, koncerty wprost do twojej skrzynki e-mail. Zapisz się do bezpłatnego biuletynu informacyjnego.

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2020 - 13:51

NOWOŚCI

KONCERT NA FLETY I GITARĘ
| 17.01.2020 - 19:27

Jest muzykiem specjalizującym się w grze na fletach podłużnych, kompozytorem muzyki autorskiej, aranżerem. Przez lata swojej działalności muzycznej stworzył własny styl, którego nie da się jednoznacznie zdefiniować. Jego twórczość łączy w sobie elementy popu, klasyki, jazzu oraz muzyki rozrywkowej. Muzyka, którą tworzy i wykonuje, to instrumentalna muzyka obrazu, muzyka filmowa. Jego atutem wykonawczym jest nowoczesne, niekonwencjonalne wykorzystanie fletów podłużnych: umiejętność gry na dwóch fletach jednocześnie, równoczesna gra na dwóch fletach z wokalizą (w trzygłosie), gra na łączonych fletach podłużnych z poprzecznym, stosowanie nowatorskich technik wykonawczych w zakresie frazowania, artykulacji oraz brzmienia instrumentów.
Tym muzykiem jest Romuald Szałek. W dniu 7 lutego 2020 roku o godzinie 18:00 wystąpi w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu.
Na gitarze będzie mu towarzyszył Romuald Erenc. Sylwetki Romualda Erenca mieszkańcom Sieradza przedstawiać nie trzeba, ale warto wspomnieć, iż ten wybitny Sieradzanin jest również wykładowcą na Wydziale Padagogiczno – Artystycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest autorem kompozycji na gitarę i zespoły kameralne. Publikuje w w duńskim wydawnictwie Bergmann Edition. Uprawia muzykę jazzową i improwizowaną. Współpracuje z takimi muzykami jak Andrzej Jagodziński, Maciej Sikała, Czesław Bartkowski, Adam Cegielski, Piotr Rodowicz i Maciej Strzelczyk.
Wykonuje również muzykę renesansową oraz jest autorem muzyki do filmów dokumentalnych.
Na koncert tych wybitnych muzyków zaprasza Towarzystwo Muzyczne FERMATA i Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu.
Lokalna rozgłośnia radiowa Nasze Radio sprawuje nad wydarzeniem patronat z ramienia mediów.
Bilety w cenie 20 zł są do nabycia w sekretariacie PSM I st. w Sieradzu przy ul. Jana Pawła II 48 w godzinach pracy szkoły. W czasie ferii szkoła jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 15:00, a od dnia 27 stycznia w godzinach od 8:00 do 19:00.
Serdecznie zapraszamy – 7 lutego 2020 r. (piątek) o godzinie 18:00.


cojestgrane.pl/polska/lodzkie/sieradz/wydarzenie/4svg/muzyczne-horyzonty-koncert-na-flety-i-gitare
www.koncertomania.pl/koncert/3413271/romuald-erenc-romuald-szalek-sieradz-07-02-2020.html
www.kiwiportal.pl/wydarzenia/644255/muzyczne-horyzonty-koncert-na-flety-i-gitare-sieradz-ldz10
esi24.net/wiadomosci-pabianice/wydarzenia/koncert-na-flety-i-gitare
www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10958-niezwyky-koncert-w-muzycznej-czyli-trzygos-na-dwa-flety-i-wokaliz
www.regionkultury.pl/aktualnosci-dodane-przez-uzytkownikow-a219/koncert-na-flety-i-gitare-w-sieradzu-r5960
www.nasze.fm/news,34178


WOŚP 2020
| 14.01.2020 - 13:03

Nasza szkoła po raz czwarty zagrała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tym razem w Teatrze Miejskim na zaproszenie Urzędu Miasta. W koncercie wystąpili uczniowie, absolwenci, nauczyciele i gościnnie pan Emil Jarząb. Orkiestra smyczkowa pod dyrekcją pana Krzysztofa Łatwińskiego zagrała muzykę z filmów "Mój rower", "Piękna i Bestia" i "Pół żartem, pół serio". Partie solowe wykonał klarnecista Tomek Mytkowski, a piosenki - Weronika Galowicz i Kuba Sroka. Orkiestrze towarzyszyli pani Magdalena Ristau, Ola Zawadzka, Wiktoria Piechulska, Ola Skrzydlewska, Karolina Bakowicz, Zuzia Jankowska, Piotr Cieplucha, Kuba Kiełbaska i Filip Bartos. Duet fortepianowy Asia Dominiak i Filip Kolasa zagrał energetyczne "Woogie-boogie-hoogie" Williamsa. Muzyka z "Piratów z Karaibów" zabrzmiała w wykonaniu duetu fortepianowego - Ewa Adamczyk i Ola Skrzydlewska, a z "Amelii" - akordeonisty Piotra Popiela-Machnickiego. Standard jazzowy "Take Five", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej "Miasteczka Pleasantville" zagrał kwartet: Tomek Mytkowski, Ola Skrzydlewska, Karolina Bakowicz i Filip Bartos. Zosia Michałowicz zaczarowała publiczność wykonaniem dwóch "Preludiów" Szymanowskiego, a Magda Kowalczyk własną kompozycją "The Truth". Koncert zakończył chór pod dyrekcją pani Moniki Wrzesińskiej z towarzyszeniem Izabeli Rudzkiej-Kosieradzkiej, Kuby Balcerzaka i Filipa Bartosa piosenką "Last Christmas".
W czasie koncertu odbyły się licytacje wielu przedmiotów podarowanych przez Urząd Miasta, firmy i osoby prywatne. Wspaniale poprowadzili je - nasza absolwentka Ola Halamus i Hubert Paszkowski z pomocą wolontariuszek Klary Nowaczyk i Ani Kuśnierz ze sztabu WOŚP nr 1.
Koncert poprowadziła i zorganizowała pani Izabela Rudzka-Kosieradzka z pomocą panów Eugeniusza Seja, Jacka Kalety oraz mam z Rady Rodziców i naszych absolwentek.
W ciągu niespełna dwóch godzin zebraliśmy 4067 zł! Ofiarodawcy wrzucali datki do szkolnej puszki stacjonarnej oraz naszej uczennicy i wolontariuszki - Zuzi Pokornowskiej.

Zagraliśmy, bo lubimy!

Autorka zdjęć: Dominika Pośpiech

WOŚP 2020

Autorka zdjęć: Dominika Pośpiech


SIERADZKI FESTIWAL MUZYKUJĄCYCH RODZIN 2020
| 13.01.2020 - 22:16

Zapraszamy do udziału w jubileuszowej, dziesiątej edycji Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin.
Festiwal odbędzie się 15 maja 2020 r. o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu.

W Festiwalu mogą wziąć udział rodzinne zespoły instrumentalne, wokalne i wokalno – instrumentalne. Czas trwania programu – do 10 minut – maksymalnie 2 utwory. Zespoły wykonują dowolny repertuar z wyłączeniem utworów o charakterze biesiadno – weselnym. Dopuszcza się wykonanie programu jedynie na instrumentach akustycznych. Obowiązuje zespołowe wykonanie programu.
Zapraszamy wszystkich chętnych – tych którzy już brali w nim udział, jak również tych, którzy chcą spróbować swoich sił po raz pierwszy.

Oto pełny regulamin Festiwalu:

Towarzystwo Muzyczna FERMATA w Sieradzu
ul. Jana Pawła II 48
98 – 200 Sieradz


zaprasza na

Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin
15 maja 2020 r.
Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu
ul. Jana Pawła II 48, 98-200 Sieradz


Współorganizatorzy:
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu Urząd Miasta Sieradza Celem Festiwalu jest promocja rodzinnego muzykowania, stworzenie możliwości szerszej prezentacji z udziałem społeczności lokalnej.


REGULAMIN SIERADZKIEGO FESTIWALU MUZYKUJĄCYCH RODZIN

udział w Festiwalu mogą wziąć zespoły instrumentalne, wokalne i wokalno – instrumentalne czas trwania programu – do 10 minut – maksymalnie 2 utwory zespoły wykonują dowolny repertuar z wyłączeniem utworów o charakterze biesiadno - weselnym dopuszcza się wykonanie programu jedynie na instrumentach akustycznych obowiązuje zespołowe wykonanie programu udział w Festiwalu jest bezpłatny Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży, wyżywienia i zakwaterowania ze względu na ograniczone czasowo ramy Festiwalu, w przypadku większej liczby zgłoszeń, Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników na podstawie przesłanej dokumentacji zgłoszenia przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie (decyduje data dostarczenia dokumentu do siedziby) do dnia 6 maja 2020 r. wyłącznie na dołączonym formularzu zgłoszeniowym
fax +48 43 / 827 17 97
e – mail sekretariat@psmsieradz.pl lub psms@poczta.onet.pl
Towarzystwo Muzyczne FERMATA
ul. Jana Pawła II 48
98 – 200 Sieradz
udział w Sieradzkim Festiwalu Muzykujących Rodzin wymaga pisemnego potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia przez Organizatora potwierdzenie zgłoszenia zostanie przesłane drogą mailową do dnia 11 maja 2020 r. uczestnicy Festiwalu otrzymają okolicznościowe dyplomy i upominki zgłoszenie udziału w Festiwalu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne prawo do rejestracji dowolną techniką zapisu i wykorzystanie zarejestrowanego materiału

Informacje o Festiwalu są dostępne również na stronie www.psmsieradz.pl/festiwale
Karta zgłoszenia poniżej lub w zakładce Informacje dla kandydatów/dokumenty do pobrania.

Prezes Towarzystwa Muzycznego
FERMATA
Sławomir CieślakNa stronie internetowej znajduje się formularz zgłoszeniowy, który należy dostarczyć drogą mailową lub tradycyjną do siedziby organizatora (Sieradz, ul. Jana Pawła II 48) do dnia 6 maja 2020 r.
Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe dyplomy i drobne upominki. Szczegółowy regulamin poniżej.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.cojestgrane.pl/polska/lodzkie/sieradz/wydarzenie/4src/sieradzki-festiwal-muzykujacych-rodzin
esi24.net/wiadomosci-pabianice/wydarzenia/sieradzki-festiwal-muzykujacych-rodzin-2020-to-juz-jubileuszowa-dziesiata-edycja
www.regionkultury.pl/aktualnosci-dodane-przez-uzytkownikow-a219/sieradzki-festiwal-muzykujacych-rodzin-2020-r5953
www.koncertomania.pl/koncert/3411767/rozni-wykonawcy-sieradz-15-05-2020.html
www.nasze.fm/news,34072
www.kiwiportal.pl/wydarzenia/643217/sieradzki-festiwal-muzykujacych-rodzin-ldz10


  Karta zgłoszenia Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin   24.5 kB

1% PODATKU
| 13.01.2020 - 18:28

Szanowni Państwo!

Jeżeli nie rozliczyliście jeszcze PIT za 2019 r. – zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku na Państwową Szkołę Muzyczną w Sieradzu.

Zdajemy sobie sprawę z wielu możliwych, szlachetnych celów, na które można przekazać swój 1% podatku, ale gwarantujemy, że pozyskane tą drogą środki dotrą do naszych uzdolnionych uczniów.
Z góry dziękujemy!

Szczegółowe informacje i wizytówki
dostępne w sekretariacie szkoły
oraz u nauczycieli.

KRS: 0000270261 CEL: PSM SIERADZ 7368

W ostatnich dniach grudnia 2019 dotarła do nas wiadomość z Fundacji "Młodzi - Młodym", iż za rozliczenie 1% podatku za rok 2018 przekazaliście Państwo 5714,19 zł.
Kwota ta pozwoli na uzupełnienie braków w wyposażeniu szkoły w niezbędne akcesoria muzyczne.

Wpływy w ramach 1% podatku za rozliczenie roku podatkowego 2017 wzbogaciło nas o 6734,43 zł. Za uzyskaną kwotę przeprowadziliśmy kapitalny remont 2 pianin, zakupiliśmy drobne instrumenty i akcesoria muzyczne.

Rok wcześniej Fundacja „Młodzi – Młodym” przekazała nam z Państwa wpłat 3746,97 zł. Za pozyskane środki zakupiliśmy instrumenty perkusyjne i akcesoria.

Rozliczenie za rok 2015 przyniosło nam 1120,00zł. Dzięki temu szkoła wzbogaciła się o dwa sztywne futerały i jeden miękki pokrowiec do wiolonczel.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!

Wchodząc na ten link możecie Państwo rozliczyć swój PIT przez internet:
fsmm.pl/7368/panstwowa_szkola_muzyczna_i_st_w_sieradzu

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA
| 20.12.2019 - 22:59

Jak co roku święta i kolędowanie... W Teatrze Miejskim w Sieradzu odbył się Koncert świąteczno – noworoczny uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu.
W koncercie oprócz kolęd znalazły się utwory, które wykonali laureaci konkursów z I półrocza.
A byli to: Agnieszka Roman z klasy skrzypiec p. Jolanty Jaros, Natalia Zawadzka z klasy skrzypiec p. Ewy Pławskiej, Michalina Milak z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak i Fryderyk Kowalski z klasy akordeonu p. Silvii Csefalvayovej. Solistom akompaniowali: p. Katarzyna Antoniak – Kropat i p. Marek Matuszczak.
Na koncercie zabrzmiały również kolędy, tak lubiane przez wszystkich. Uczniowie w większości w zespołach chętnie je przygotowali na koncert, pod okiem swoich nauczycieli.
Koncert rozpoczęła orkiestra dęta prowadzona przez p. Pawła Krasińskiego, na co dzień dyryguje nią p. Damian Michaluk. Kolęda „White Christmas” zabrzmiała pięknie na instrumentach dętych.
Wiązankę kolęd wykonał zespół smyczkowy „Violinki”z klasy p. Małgorzaty Twardowskiej – Fronczak. Grupa dzieci z klasy II p. Magdaleny Ristau pięknie zaśpiewała piosenkę „Choinkowe święta”. A potem zagrało trio klarnetowe p. Jacka Kalety i kwartet saksofonowy p. Henryka Sobonia.
Zespół perkusyjny p. Pawła Krasińskiego przygotował niespodziankę dla publiczności. Taki mały prezent. Były to zagadki perkusyjne „Jaka to kolęda?” .Wszyscy świetnie się bawili,
po czym w nostalgiczny nastrój wprowadził słuchaczy duet z klasy fortepianu dodatkowego p. Izabeli Rudzkiej – Kosieradzkiej, wykonując piękny utwór „Nie było miejsca dla Ciebie”.
Chóralne brzmienia znanych kolęd „Lulajże Jezuniu”, „Do szopy, hej pasterze”, „Wśród nocnej ciszy” i inne usłyszeliśmy w wykonaniu zespołu wokalnego i chóru pod dyrekcją p. Moniki Wrzesińskiej wraz z zespołem smyczkowym p. Krzysztofa Łatwińskiego, który samodzielnie wykonał kolędę „Bóg się rodzi”.
Na zakończenie koncertu zabrzmiał utwór „Last Christmas”, w którym partię solową wykonała Kamila Dawidowska z towarzyszeniem chóru, gitary basowej i akompaniamentu fortepianu p. Katarzyny Antoniak – Kropat.
Mamy nadzieję, że koncert się wszystkim podobał i przyjdą, jak co roku na święta posłuchać pięknych kolęd.
Życzymy wszystkim zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2020 Roku.www.nasze.fm/news,33905
esi24.net/wiadomosci-pabianice/wydarzenia/hej-koleda-koleda
sieradz.naszemiasto.pl/koncert-swiateczno-noworoczny-w-teatrze-miejskim-w-sieradzu/ar/c1-7480129
www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10862-koncert-witeczno-noworoczny-uczniow-psm-i-st-w-sieradzu
KONCERT śWIĄTECZNO - NOWOROCZNY 2019


KONCERT ABSOLWENTÓW NA XXXV - LECIE SZKOŁY
| 19.12.2019 - 00:34

Wyjątkowy wieczór. Wyjątkowe spotkanie. W środę 18 grudnia na scenie w szkole muzycznej w Sieradzu spotkali się jej absolwenci. Upłynęło zaledwie kilka lat, a szkoła muzyczna w Sieradzu zmieniła się wyraźnie. Przybyły nowe klasy na pierwszym piętrze, a w Sali Koncertowej jest do dyspozycji Steiway & Sons.
Ale nie zmieniła się miła atmosfera, serdeczne uśmiechy i przyjacielskie więzi.
Zmienili się jednak absolwenci, którzy przeszli wyraźną przemianę. Stali się dorosłymi ludźmi, rozwinęli swe pasje i umiejętności zaszczepione podczas nauki w sieradzkiej szkole. Wszyscy razem zaprezentowali znakomity koncert, na który składały się nie tylko muzyczne dzieła.
Na scenie wystąpili Izabela Cieślarek absolwentka klasy wiolonczeli p. Katarzyny Michaluk i Krzysztofa Łatwińskiego, która obecnie jest uczennicą III klasy średniej szkoły muzycznej w Zduńskiej Woli. W jej wykonaniu usłyszeliśmy Preludium z I Suity G-dur J. S. Bacha.
Wśród wykonawców usłyszeliśmy również Zofię Michałowicz, absolwentkę klasy fortepianu Pani Ewy Wlazło w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Sieradzu, która obecnie kontynuuje naukę pod okiem tej samej nauczycielki, ale już w PSM II stopnia w Zduńskiej Woli.
Swoje pięć minut miał również Wiktor Gałka, skrzypek, absolwent w klasie pani Jolanty Jaros, który obecnie jest studentem na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.
Wiktor zaprezentował swoje prace i opowiedział o swojej twórczości, w której porusza tematy waniatywne, związane z człowiekiem oraz relacjami pomiędzy jego cielesnością a psychiką.
Swój muzyczny talent zaprezentowały również Michalina Wieczorek, Kalina Dudczak, Małgorzata Mroziak, Aleksandra Zawadzka, Adrian Biernacki oraz Paweł Krasiński w roli absolwenta i nauczyciela.
Naszych uczniów wiążą silne więzi – nadal spotykają się i grają zespołowo. Potwierdzili to klarneciści z klasy Jacka Kalety: Zuzanna Jankowska, Jakub Kiełbaska, Piotr Cieplucha i Tomasz Mytkowski, którzy zaprezentowali się w Allegro z „Eine, kleine Nachtmusick” W.A. Mozarta.
W różnych zespołach wystąpili również Filip Bartos, Karolina Bakowicz, Aleksandra Skrzydlewska, Jakub Sroka, Wiktoria Piechulska, Weronika Galowicz, Zofia Pawlak, Daria Dyja i Amelia Czyżak.
Już w najbliższy piątek, 20 grudnia o godzinie 17:00 w Teatrze Miejskim wystąpią uczniowie PSM I st. w Sieradzu z koncertem Świąteczno – noworocznym.
Zagrają laureaci konkursów regionalnych i ogólnopolskich. Usłyszymy również najpiękniejsze polskie kolędy.
Serdecznie zapraszamy.
Wstęp wolny.Oto link do filmu:
www.youtube.com/watch />

www.nasze.fm/news,33882
sieradz.naszemiasto.pl/wyjatkowy-koncert-w-sieradzkiej-szkole-muzycznej-zdjecia/ar/c1-7476445
esi24.net/wiadomosci-pabianice/wydarzenia/koncert-absolwentow-szkoly-muzycznej-w-sieradzu-z-okazji-xxxv-lecia-placowki
www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10850-koncert-absolwentow-na-xxxv-lecie-pastwowej-szkoy-muzycznej-w-sieradzuXXXV - LECIE PSM - KONCERT ABSOLWENTÓW


DZIENNIK ELEKTRONICZNY FRYDERYK
| 11.12.2019 - 20:12

Zapraszamy rodziców do osobistego odbioru loginów i haseł do dziennika elektronicznego FRYDERYK.
Proszę zapoznać się z Regulaminem dziennika elektronicznego FRYDERYK oraz instrukcją korzystania z dziennika elektronicznego (wersja dla rodziców i uczniów).
Regulamin i instrukcje można pobrać za pośrednictwem szkolnej strony internetowej poniżej lub tutaj:
psmsieradz.pl/aktualnosci.php /> Loginy i hasła można odebrać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00.
W przypadku problemów z logowaniem lub z obsługą e-dziennika prosimy zgłaszać się do wicedyrektora szkoły – Sławomira Cieślaka.
  1.FRYDERYK Regulamin dziennika elektronicznego   122.505 kB
  2.Instrukcja korzystania z dziennika elektronicznego FRYDERYK - wersja dla rodzica   1.427 MB
  3.Instrukcja korzystania z dziennika elektronicznego FRYDERYK - wersja dla ucznia   1.001 MB

XIX PREZENTACJE MINIATUR SKRZYPCOWYCH
| 14.11.2019 - 20:23

XIX PREZENTACJE MINIATUR SKRZYPCOWYCH
Klas I-III

SIERADZ 20 marca 2020 r.

REGULAMIN


ORGANIZATOR:
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu

WSPÓŁORGANIZATOR:
Towarzystwo Muzyczne FERMATA w Sieradzu

CELE:
- Umożliwienie najmłodszym skrzypkom publicznego występu i konfrontacji z rówieśnikami.
- Pozyskanie informacji na temat poziomu wykonawczego uczniów..
- Przygotowanie do udziału w innych konkursach i koncertach .
- Poznawanie nowej literatury skrzypcowej.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
- W Prezentacjach biorą udział uczniowie klas I – III cyklu 6-letniego i I-II cyklu 4-letniego.
- Każdy uczestnik wykonuje z pamięci dwie dowolnie wybrane miniatury skrzypcowe.
- Uczestnicy przyjeżdżają z własnymi akompaniatorami.

ORGANIZACJA PREZENTACJI:
- Prezentacje odbędą się w PSM w Sieradzu w formie otwartego koncertu.
- Uczestnicy oceniani będą w następujących kategoriach wiekowych:
Klasy I cyklu 6-letniego Klasy II cyklu 6-letniego i klasy I cyklu 4-letniego Klasa III cyklu 6-letniego i klasa II cyklu 4-letniego - Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian podziału na kategorie w zależności od ilości zgłoszeń.
- Wykonawców oceniają nauczyciele wszystkich uczniów biorących udział w Prezentacjach pod przewodnictwem – prof. Łukasza Błaszczyka z Akademii Muzycznej w Łodzi.
- Nauczyciele maja prawo do wyróżnienia uczestników bez różnicowania miejsc.
- Nauczyciel nie może oceniać własnego ucznia.
- Ilość wyróżnionych osób określa przewodniczący po wysłuchaniu wszystkich uczestników danej grupy.

- Przewodniczący Jury przyznaje od 1 do 5 głosów dla wyróżniających się uczniów, a także ma prawo do przyznania Nagrody Specjalnej Przewodniczącego Jury.
- Obrady jury, przydział nagród i wyróżnień są jawne, przeprowadzane w obecności wszystkich członków jury.
- Decyzje jury są ostateczne.
- W związku z udziałem nauczycieli w pracach jury organizatorzy proszą o zapewnienie dzieciom opieki w czasie trwania „Prezentacji”.
- Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy oraz pamiątkowe upominki, a uczniowie wyróżnieni nagrody. Ogłoszenie wyników, rozdanie upominków i nagród oraz koncert laureatów odbędą się w dniu występów uczniów po przesłuchaniu wszystkich grup. Obecność na uroczystości zakończenia jest obowiązkowa.
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do rejestracji występów w czasie trwania Prezentacji.
- Wpisowe w wysokości 100 zł. należy wpłacić na konto:

Rada Rodziców przy PSM I st. w Sieradzu
58926700060000439830000010
Bank Spółdzielczy oddział w Sieradzu
Z dopiskiem MINIATURY oraz imię i nazwisko dziecka


W razie nieobecności ucznia wpisowe nie będzie zwracane.

- Zgłoszenia wypełnione komputerowo prosimy nadsyłać wyłącznie mailem na załączonej „ Karcie zgłoszenia” ( również do pobrania na stronie internetowej szkoły www.psmsieradz.pl )
w terminie do 1 marca 2020 r. na adres:

Adres internetowy: sekretariat@psmsieradz.pl lub psms@poczta.onet.pl

- Obowiązkowo, razem ze zgłoszeniem do Prezentacji, należy przesłać „ Zgodę na przetwarzanie danych osobowych”, którą dołączono do „ Karty zgłoszenia”
- Lista osób zakwalifikowanych do udziału w Prezentacjach oraz dokładny harmonogram imprezy będzie podany do dnia 9 marca 2020 r. na stronie internetowej szkoły.
- Wszystkie informacje dotyczące Prezentacji Miniatur znajdują się na stronie internetowej szkoły. www.psmsieradz.pl lub pod numerami telefonu:
43 827 17 97; 692 830 294

Vice Dyrektor PSM I st. w Sieradz mgr Sławomir Cieślak


  KARTA ZGŁOSZENIA PMS 2020   23 kB

ZAJĘCIA TANECZNE I RYTMIKA
| 16.09.2019 - 10:09

Towarzystwo Muzyczne „FERMATA” w Sieradzu
zaprasza od 1 października 2019 r. na:
* lekcje rytmiki - dzieci sześcioletnie w środy o godz. 16:45–17:30
* zajęcia taneczne w czwartki:
~~~ grupa młodsza (do 7 lat) 16:30 – 17:00
~~~ grupa starsza (od 8 lat) 17:00 – 17:45

Koszt zajęć za cały miesiąc wynosi 50 zł
Zapisy w sekretariacie szkolnym i pod numerem telefonu 43 827 17 97 lub 502 053 897

OGNISKO MUZYCZNE ZAPRASZA
| 30.09.2016 - 11:36

Towarzystwo Muzyczne „FERMATA” w Sieradzu
zaprasza od 1 października 2019 r. na:
* lekcje rytmiki - dzieci sześcioletnie w środy o godz. 16:45–17:30
* zajęcia taneczne w czwartki:
~~~ grupa młodsza (do 7 lat) 16:30 – 17:00
~~~ grupa starsza (od 8 lat) 17:00 – 17:45

Koszt zajęć za cały miesiąc wynosi 50 zł
Zapisy w sekretariacie szkolnym i pod numerem telefonu 43 827 17 97 lub 502 053 897Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do podjęcia nauki gry w Ognisku Muzycznym na następujących instrumentach:
gitara gitara basowa śpiew - w tym karaoke keyboard akordeon saksofon perkusja flet klarnet wiolonczela skrzypce fortepian
informacje pod numerem telefonu 43/8271797
oraz w sekretariacie PSM I st. w Sieradzu

Nr konta bankowego Towarzystwa Muzycznego FERMATA
PEKAO S.A. o/Sieradz
14 1240 3275 1111 0000 2912 8127Projekt i realizacja VEGA.NET.PL
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
98 - 200 Sieradz | ul. Jana Pawła II 48
tel/fax +48 43 / 827 - 17 - 97
E-mail: psms@poczta.onet.pl | sekretariat@psmsieradz.pl
Internet: www.psmsieradz.pl